Skocz do zawartości

Jeti Jes 80A a Fasst 2,4ghz


DjTommi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Problem jest taki, że podłanczając zasilanie do regulatora od razu wchodzi na max obroty i nie ma nad nim kontroli. Na 35mhz nie ma tego problemu i wszystko działa jak powinno.

Jaka może być przyczyna i czy można jakoś przerobić ten regulator żeby współpracował z systemem Fasst 2,4ghz.

Proszę o konkretne odpowiedzi a nie takie, że mam sobie kupić trójfazowy regulator i po kłopocie.

 

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Problem jest taki, że podłanczając zasilanie do regulatora od razu wchodzi na max obroty i nie ma nad nim kontroli. Na 35mhz nie ma tego problemu i wszystko działa jak powinno.

Jaka może być przyczyna i czy można jakoś przerobić ten regulator żeby współpracował z systemem Fasst 2,4ghz.

Proszę o konkretne odpowiedzi a nie takie, że mam sobie kupić trójfazowy regulator i po kłopocie.

 

Z góry dziękuję za rzeczowe odpowiedzi.

Pozdrawiam

Bardzo mało prawdopodobne, żeby nie był zgodny, a nawet jeśli z czymś mógłby nie być zgodny to z konkretnym odbiornikiem a nie z systemem transmisji (!). Te regulatory zdaje się "programowane" są zworkami, nie mają chyba też zabezpieczenia przed włączeniem z gazem ustawionym na max - rozumiem, że sprawdziłeś, jak jest zaprogramowany w aparaturze model? Aby na pewno regulator podpięty do odpowiedniego kanału i rewers na tym kanale ustawiony jak należy (wyłączony)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wszystko było ustawiane na całkiem nowym modelu wybranym z pamięci nadajnika wiec wszystkie ustawienia były fabryczne. co do zworek to nic z nimi nie robiłem bo skoro działało na 35mhz to kurde powinno też na 2,4 a tu d u p a. Jeszcze raz musimy spokojnie nad tym usiąść i spróbować. Jak nie pójdzie to podjadę do firmy Jeti i może oni coś na to pomogą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.