Skocz do zawartości

Napiecie dlugiego przechowywania pakietów Li-Po 3S


maciekswd

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli masz ładowarkę Accucell, B6, ECO 6 i wszystkie im podobne to one mają specjalny program STORAGE i po naładowaniu nim można pakiet przechowywać.

 

Jeśli nie masz takiej funkcji, to napięcie do przechowania to ok. 3,8 -3,85V na ogniwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej false !

 

Dzieki za odpowiedz. Mam accucell-6 i korzystam z tego wlasnie programu. Ale postanowiłem zapytac szerszego grona niz tylko wierzyc w funkcje typu " AUTO".. zwlaszcza od chinczyków.

 

Faktycznie ten program pracuje do osiągniecia nap. 11.4 w pakiecie 3s.

 

Info o poziomie nap. znalazles moze na stronie jakiegos producenta LI-PO ?

 

I jescze jedno pytanko.

Ile czasu mozna przetrzymywac pakiet w pełni naładowany ?

 

Chetnie jakis link do strony producenta.

 

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

I jescze jedno pytanko.

Ile czasu mozna przetrzymywac pakiet w pełni naładowany ?

Tutaj nikt ci raczej konkretnej liczby nie poda. Wiadomo najlepiej jak najkrócej. Ale jak poleżą tak kilka dni, to raczej nic im się nie stanie. Ja latam co tydzień w wekendy i po każdym lataniu ładuję pakiet balancerem i trzymam tak do następnego ładowania. Storage używam, kiedy pakiety mają leżeć od miesiąca wzwyż.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

podłącze się tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu.

Jestem początkujący więc może wydać się głupie.

 

Posiadam ładowarkę Accucell 6 oraz pakiet Turnigy 2.2 3s.

Pytanie brzmi: czy podczas ładowania podpinać do ładowarki oba kable tj. XT60 oraz balansera, czy tylko kabel balansera? ładuje oczywiście programem z balanserem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podłącze się tutaj żeby nie tworzyć nowego tematu.

Jestem początkujący więc może wydać się głupie.

 

Posiadam ładowarkę Accucell 6 oraz pakiet Turnigy 2.2 3s.

Pytanie brzmi: czy podczas ładowania podpinać do ładowarki oba kable tj. XT60 oraz balansera, czy tylko kabel balansera? ładuje oczywiście programem z balanserem.

Jeśli chcesz ładować programem z balansem, to musisz podpiąć oba kable, inaczej ładowarka zacznie się kłócić. Przynajmniej moja tak robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.