Skocz do zawartości

Regeneracja krawędzi natarcia w EPP


Tabul

Rekomendowane odpowiedzi

buwi777 ma rację:

 

epp z powierzchnią wybłyszczoną od matrycy (pozamykane pory) maluje się fatalnie

 

większość z Was ma do czynienia z elementami wycinanymi termicznie z bloków/płyt

upraszczając - blok epp wygląda jak chleb: wyświecona skórka, porowaty środek

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż. Mimo wszystko, człowiek uczy się całe życie. Z wielką uwagą zapoznałem się z postami kolegów i postanowiłem zregenerować skrzydła nabytego mocno już "nadgryzionego" EG, który lata wyśmienicie.

Na poczatek zrobiłem szpachlówkę mieszając opiłki balsy z wikolem. Tą masą wypełniłem wszystkie uszkodzenia na krawędzi natarcia. Następnie, pozostałe rysy i dziurki na powierzchni wyrównałem masą szpachlową do drewna ( trzyma się doskonale). Wszystko oszlifowałem papierem ściernym. Przednią część skrzydła pokryłem japonką i pocellonowałem Teraz krawędź natarcia jest prawie idealna i mocniejsza na kolizje. Skrzydła mokryłem białym lakierem DECO COLOR-Eco revolution

(błyszczący). Teraz skrzydła wygłądają jak nowe...no prawie :roll:

Jesze raz wielkie dzięki kolegom :*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.