Skocz do zawartości

Witam.


kilo1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

 

Jestem początkującym modelarzem i, kto wie, może tak pozostanie - ale wyłącznie przez brak czasu :-) chociaż temat strasznie wciąga - ale to wiecie.

 

Aktualnie to jest moje drugie podejście do tematu - pierwsze próby to całe dzieciństwo z plastikami i rok w modelarni w klubie osiedlowym za młodu - też drobnica - RC wtedy to był taki lot na Marsa, czyli że nieosiągalne w ogóle...

 

Po latach wracam do tematu, trochę za sprawą syna - wciągam go w lotnictwo (wiem, wiem życie mu zrujnuje :-) ) i modele wydały mi się fajnym pomysłem - jemu oczywiście też :-)

 

Kręci mnie modelarstwo samolotowe RC: makiety i półmakiety, z braku czasu zajmę się pewnie kitami lub ARF - na razie człowiek chciałby polatać cokolwiek, ale całe życie majsterkuje i pewnie się wciągnę na dobre także w dłubanie od zera.

 

Dobra, wystarczy tych wynurzeń na początek - pozdrawiam wszystkich

 

Filip

 

PS. Powinien być jeszcze dział "co pisałem w powitaniu a jak moje życie wygląda teraz" - te dramaty, rozbite rodziny, sprzedane wszystkie sprzęty na Beast'a (Hangar 9), modele i ich szczątki wynoszone 2 dni z mieszkania przez 30-to osobową ekipę sprzątającą - "Trudne sprawy" wysiadają :-).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.