Skocz do zawartości

Witam


orzełek

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, jako nowicjusz na tym forum witam wszystkich użytkowników a przede wszystkim Zarząd :wink: .

Modelarstwem zajmuję się od dzieciństwa, modelarstwem rc od przeszło 10 lat. Jestem z okolic Łodzi od strony wschodniej.

Trafiłem na to forum świadomie, szukając konkretnie forum o szerokim spektrum działania, czyli o różnych modelach, ponieważ interesują mnie modele latające, pływające i jeżdżące.

Posiadam w swojej modelarni po kilka modeli z każdej z grup :wink: Jednak ze względu na ograniczenia czasowe najbardziej rozwijam modelarstwo samochodowe a zwłaszcza trialowe.

I tu nie będę ukrywał, jestem również użytkownikiem forum rc-trial pod nickiem orzeł być może jest ktoś z Was kto mnie zna.

Posiadam własną stronę www, która powinna wyświetlić się w moim opisie lub informacjach o mnie.

Regulamin przeczytałem i będę starał się przestrzegać zasad przyjętych na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.