Skocz do zawartości

Zapomniana gra


Vertigooo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!!!

Grałem kiedyś w ciekawą grę ( rozbudowaną ''ścigankę'' ) ale nie o samą grę to chodzi lecz o malowanie występującego w niej Subaru lub też podobnego auta które bardzo chciałbym przerzucić na model akrobatki. Malowanie to przypominało krajobraz z tropikalnej plaży były palmy o zachodzi słońca 8) ale takie jak by w negatywie... dla mnie po prostu genialne szukam tej gry od prawie roku i znaleźć nie mogę a jetem gotów grać nawet rok by odblokować to malowanie bo naprawdę jest niesamowite :wink:

To jeżeli chodzi o gierkę pamiętam tyle że kupiłem w jakimś czasopiśmie z 5 lat temu może wcześniej gra nosił tytuł no i tu mam wątpliwości to był skrót jakiś 3 dużych liter o ile dobrze pamiętam rozpoczynających się na R wyglądało to mniej więcej tak RDT czy podobnie. Ale potem przyszło modelarstwo skróty Rtf Rtd :rotfl: Rtv Agd i pamieć się zatarła.

Charakterystycznym elementem był tiuning aut bo był dość obszernie rozbudowany od silnika przez nitro po lakier. Było dużo aut które kupowało się za zdobyte pieniądze. I tu drugi dość charakterystyczny element bo ... występował tam fiat 126p :rotfl:

To tyle co mogę napisać naprawdę zależy mi na odszukaniu tego malowania z góry dzięki za pomoc na pewno ktoś pamięta bo to była dość ciekawa gierka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego rodzaju była ta "ściganka" wyścigi, czy rajdy, arcade czy symulator? Jeśli to rajd to może chodzi o RBR - Richard Burns Rally? (chociaż ściganką bym tego nie nazwał bo to dość poważny symulator i na dodatek wcale nie zapomniany. Jeśli nie to, to może Rally Trophy albo coś podobnego z tej kategorii?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.