Skocz do zawartości

Witam


Rekomendowane odpowiedzi

Witaj :)

czytaj i w razie wątpliwości pytaj :) Chociaż już sam od siebie powiem Ci że najmniej stresująco nauczysz się latać jakimś małym, lekkim górnopłatem z pianek typu epp, depron itp. Niektóre lecą same jak liść z drzewa, wolno i majestatycznie a w przypadku kraksy kleisz na miejscu i po 5min znowu jesteś w powietrzu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o miejsce zamieszkanie, które podałem "z nikąd" to zmieniłem na Warszawa (w sumie to, to samo).

Sorki nie wiedziałem, że to takie ważne.

 

Ale, dzięki za info, bo tak to bym czekał i czekał i się zastanawiało co chodzi

 

Można prosić o podpowiedź jak coś jeszcze źle zrobiłem? Bo wydaje mi się że już powinno być OKO.

 

Będę wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest płatne forum czy jak? bo mam możliwość tylko podglądu. a zarejestrowałem się w środę. Dzisiaj widzę że kolega z góry się zarejstrował i już może pisać i tak nie za bardzo rozumiem o co chodzi?

Czy ktoś mi pomoże? Tylko please bez linku do regulaminu bo qrczaki go czytałem i wydaje mi się że zrobiłem wsio ok.

 

Może ślepy jestem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.