Skocz do zawartości

Wicherek 10


Bruno

Rekomendowane odpowiedzi

No i wicherek oblatany :) Modyfikacje podane w pierwszym poście okazały się chyba trafne, więcej powiem jak polatam nim trochę w bezwietrzną pogodę. Silniczek nie sprawiał żadnych problemów. Model jest strasznie szybki w porównaniu do RWD-5 130%, ale o to chodzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fotek niestety na razie nie ma, ale niedługo powinny być.Do przerobienia jest tylko podwozie. Moje lotnisko to łąka z dość długą trawą przylegająca do nie zaoranego pola. Lądowanie z podwoziem klasycznym kończy się kapotażem. Do tej pory lądowałem na brzuchu i byłem zadowolony, ale samolot bez podwozia przestaje wyglądać jak samolot. Myślałem nad podwoziem trójkołowym z nieproporcjonalnie wielkimi kołami. Pierwszy na świecie wicherek-10-traktor :D. Nie było by to piękne, ale ładniejsze niż bez. Co myślicie o takim rozwiązaniu? A może podsuniecie jakiś lepszy pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.