Skocz do zawartości

Cześć :)


Rekomendowane odpowiedzi

cześć,

Nazywam się Bartek i mam 22 lata. moja przygoda zaczęła się dawno temu, od sklejania modeli statków, oraz modeli aut z serii Burago. nie wiem, czy ktoś z was pamięta , że były całe katalogi tworzące kolekcje. miałem wtedy kilkanaście lat, ale całe kieszonkowe wydawałem na modele. miałem wszytskie jakie wyszły! potem zaczęły się przeróbki tych większych w skali 1:26 (chyba taka była) na modele elektryczne... potem gdzieś to wszytsko się rozmyło, a moja kolekcja została skradziona podczas przeprowadzki ..chyba dlatego straciłem wtedy zapał. teraz wracam i chcę zająć się na poważnie RC DRIFTINGIEM. tydzień temu kupiłem model TT-01D z wieloma częściami lecz kontrahent okazał się nierzetelny. może jednak warto kupić coś innego niż tamiya? jeśli ktoś z was zechce mi doradzić to proszę nawet tutaj. wiem, że jest wiele takich tematów, ale jak dla mnie również mało konkretnych. jeśli chcesz zaproponować mi model to napisz proszę dlaczego akurat taki. oczywiście mogę również odkupić jakiś dobry używany model:) pozdrawiam! :faja:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.