Skocz do zawartości

Rock ESC


hols

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim,

 

Na imię mam Adam - jestem jednym z ludzi pracujących nad Rock ESC.

 

Oto cechy regulatora, który chcemy zaprojektować i wdrożyć do produkcji:

• super-szybki czas reakcji sterowanych silników,

• zabezpieczenie nadprądowe

• open source,

• obsługa wysokich natężeń - do 50A lub do 85A (z dodatkowymi tranzystorami),

• kompatybilność z bateriami 3s-6s

• sprzęt przystosowany do obsługi zaawansowanych algorytmów sterowania,

• kompatybilność z MK - ten sam protokół I2C,

• obsługa interfejsów: PPM, I2C, UART and CAN,

• możliwość podłączenia ESC bezpośrednio do komputera przez USB (nie będą potrzebne dodatkowe przejściówki)

• odtwarzanie różnych melodii w momencie uruchomienia układu (katarynka :lol:).

 

Podsumowując: Rock ESC to regulator projektowany z myślą o helikopterach wielowirnikowych z dużą obciążalnością, zapewniający minimalny czas reakcji, a do tego łatwy w obsłudze.

Projekt jest finansowany przez nas samych oraz internautów za pośrednictwem platformy crowdfundingowej IndieGoGo.com. Więcej informacji znajduje się tutaj (niestety po angielsku): http://www.indiegogo.com/Rock-ESC?a=314216

 

Ty też możesz wesprzeć nasz projekt!

Jak to działa? Każdy kto zdecyduje się zostać darczyńcą dostanie nagrodę, w zależności od kwoty jaką wesprze nasz projekt. Czyli "co ja z tego mam" ?

 

Mówiąc prościej, w podzięce za wsparci darczyńcy dostaną:

• układy ESC,

• przypinki,

• koszulki (z na prawdę klawym logo),

• open source (kod, projekt płytki)

• stronę wiki projektu

• walory artystyczne (?!) - tak! zobacz "perk 2" po prawej stronie na IndieGoGo,

• powiadomienia nad postępem prac,

• przyszłe produkty.

 

Zebrane pieniądze planujemy przeznaczyć na uruchomienie produkcji pierwszej partii układów ESC. Pieniądze zostaną przeznaczone również na zakup potrzebnego sprzętu laboratoryjnego - oscyloskopu, amperomierza oraz różnego rodzaju silników i baterii, które posłużą to testów, tak aby mieć pewność, że regulator będzie działał z różnego rodzaju sprzętem.

 

Jako darczyńca nie ponosisz żadnego ryzyka związanego ze wspieraniem naszego projektu. Jeżeli nie uda nam się zebrać odpowiednio wysokiej kwoty, to wszystkie pieniądze zostaną zwrócone do osób wspierających projekt

 

Oto nasz filmik promocyjny:

https://www.youtube.com/watch?v=Sguik2azSgc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.