Skocz do zawartości

Witam


Gość Sfrustrowany

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Sfrustrowany

Witam,

Nazywa się Oskar i mieszkam koło Krakowa, z którego wyniosłem się rok temu ...polecam do centrum 15 minut :D Tereny do latania są-jeszcze nie wypróbowałem bo modele leżą kartonach. Modelarstwem zaraziłem się już dawno, z 5 lat temu jako "apach heli" których miałem 2-3 (jeden za free reklamacja :mrgreen: ). Ale to sie psuło szybko i na snach się skończyło... Na mikołajki zakupiłem sobie lamę, którą już chcę sprzedać- znudziła się banalnością poza tym szkoda mi rozwalić bo nówka praktycznie :rotfl: Mam no 15 lat, gówniarz ze mnie wiem :wink: Ale nie widać po mnie gdyż często studentki się ehkem przyklejają a w Wawie dostałem ofertę kupna bomby z zapalnikiem II wś :shock: :crazy: 185cm,brunet-.- Ok, kupiłem kolejne dziadostwo na gwiazdkę- multiplex easystar wiele modelarzy śmieje się z tego ale jest to fajna platforma na FPV w przyszłości w dodatku łatwo można dorobić lotki i będzie lepiej (allegro dało prezent bo za 300zł z apką pelikana, 2 pakiety, rtf z sam kit kosztuje w modelarni 230 z 280 chyba). To tyle, chętnie polatam z kimś mieszkającym nieopodal a z Krakowa to z Krowodrzy najchętniej.

 

Pozdrawiam Oskar

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.