Skocz do zawartości

Witam serdecznie


Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo się cieszę, że jest takie miejsce jak to forum. Jestem początkującym "pilotem" RC. Zawsze chciałem mieć takie zabawki i w zasadzie sprzeciw mojej żony sprawił, że na poważnie zająłem się lataniem w mniejszej skali. Kiedyś przed narodzinami mojego syna latałem w realu pod paralotnią i był to dla mnie cały świat. Do startu do kolejnego tylko sprawdzałem pogodę. Umówiliśmy się, że jak dzieci będą odchowane to wrócę do tego wspaniałego niebezpiecznego sportu. Jak widać znalazłem sobie inny dużo bezpieczniejszy sposób na latanie, a to głównie dzięki minaturyzacji kamer i możliwości oglądania świata z góry. Interesuje mnie "zwiedzanie" za pomocą FPV i nagrywanie tego w wysokiej rozdzielczości po wylądowaniu. Mój pierwszy model to Piper Cub, kupiony w kicie, który co prawda kilka razy wystartował, ale teraz grzecznie czeka na dużą dawkę kleju :) Czeka, bo teraz klejonymi sukcesami latam EasyStar`em na aparaturze z Cub`a. Moja kamerka, puki co to ta 5MPp HD z HK. Z góry świat jest piękniejszy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.