Skocz do zawartości

Uszanowanko!


Marooned

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanko!

 

W opisie tego działu czytamy: "Jak nakazuje kultura i dobre wychowanie, kiedy się przychodzi, należy się przywitać.". Oczywiście, z poszanowaniem kultury, zaraz kilka słów o mnie padnie, ale na początek chciałbym przytoczyć wypowiedź profesora Bralczyka o powitaniach gdyż stoi ona w sprzeczności z powyższym cytatem. Akapit ten należy traktować jako ciekawostkę aniżeli przytyk B)

 

Słowo wstępu za mną. Skoro zatem opis własnej osoby jest wymagany, pora na meritum.

 

Od dawien dawna marzą mi się koptery. Ostatnio przysiadłem nieco do tematu zbierania wiedzy i zabierania się za realizację tego planu.

 

Generalnie jestem programistą (od 10 lat również administratorem największego polskiego portalu dla programistów), z zawodu również elektronikiem (choć moja wiedza na przestrzeni ostatnich lat mocno wywietrzała).

To, czego mi brakuje, a co chciałbym zyskać będąc na tym forum, to wiedza modelarska.

 

Obecnie rezyduję w Poznaniu i nie zapowiada się na zmiany w najbliższym czasie.

 

W sieci można mnie spotkać pod tym samym nickiem oraz avatarem, który niestety tu jest zabroniony przez regulamin :wink:

 

Houk!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.