Skocz do zawartości

jaki interfejs do RADIO LINK


mendes

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jestem posiadaczem aparatury RADIOLINK T6EAP. Nigdy nie miałem do czynienia z modelami i lataniem. Tak jak napisałem w przywitaniu jestem ZIELONY. Studiując od jakiegoś czasu forum i wkręcając się w temat doszedłem do wniosku, że trza popróbować sił na symulatorze. I teraz problem z kablem do komputera. Na stronie znalazłem:

- http://abc-rc.pl/p/51/763/rc-interfejs-symulatora-fms-dla-aparatur-radiolink-akcesoria-do-aparatur-aparatury-i-osprzet-rc.html

- http://allegro.pl/interfejs-usb-do-aparatury-symulator-nowy-i2048380022.html

Pytanie dotyczy pozycji z allegro. Czy RADIOLINK połączy się bez problemu z komputerem z tym interfejsem?

Mam jeszcze pytania dotyczące pierwszego trenerka,ale to jeszcze za milion lat:)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No podłączyłem. Wszystko chodzi dobrze. Na razie rozkminiam o co chodzi w tych symulatorach ustawieniach itd. Jestem całkowicie zielony. W FMS kalibracja przechodzi dobrze i myślę, że dzisiaj wieczorem zacznę zabawę. W Aero Professional też wykrywa, ale muszę jeszcze nad tym posiedzieć.

Pozdro

p.s. kupować 8 bateryjek AA było bez sensu. Lepiej poczekać i podpiąć jakiś aku 9.6v

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz kupić 8 aku AA 1.2V. Tylko trzeba to jakoś naładować. Ja akurat tak zrobiłem bo mam w chałupie nadmiar ładowarek. Nie jest tak źle, bo aparatura po jakiś 4h pokazała spadek z 9.6V na 9.3V. Dzisiaj zabiorę sprzęt na nockę do pracy i troszkę "pokatuje". Zobaczymy jak to będzie z poborem prądu na dłużej. Spróbuje też polatać, bo na razie to wystartować dobrze nie mogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te problemy ze startem masz realu? Mi się udało latać bez symulatora :mrgreen: (znaczy na klawiaturze coś tam latałem) i polecam ci do treningu model STC (plany są na forum). Prosta budowa i sporo wybacza no i oczywiście wolno lata.

Tylko jak tak sobie leciałem to się powiesił na drzewie :roll: (te drzewa rosną tam gdzie nie trzeba) rozbujałem go śmigłem i spadł... łoże silnika się urwało i zgubiłem pakiet, (właśnie wróciłem z Zawalnej z nowym :D )

Kabelek już do mnie jedzie, a ja zaraz idę wylatać moje nowe 640 mah :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No po wczorajszym dłuższym wieczorze z symulatorem wszystko dograłem, skalibrowałem i już spokojnie wystartowałem. Szczerze mówiąc to chciałem iść na totalną łatwiznę i kupić Easy Star(http://abc-rc.pl/p/63/546/model-mpx-easy-star-1370mm-arf-multiplex--fpv-akcesoria-modele-kamery-.html), a do niego osprzęt. Na symulatorze też wybrałem ten model i zdaje się być jak na początek bardzo dobry. Ale to jeszcze kwestia jakiegoś czasu, bo na raz tyle kaski nie wyszarpie. Do budowy chciałem się przymierzyć na drugi model jakiś.

Na razie chcę zacząć latać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym kupił gotowy model... gdybym nie był takim sknerą :twisted:. Więc stwierdziłem że pierwszy model zbuduje sam (nie było mowy o tym żeby następne modele też kupować, bo uwielbiam dłubać przy modelach). pierwszym modelem był Funbat, niestety rozbity. Nie wiedziałem z jaką prędkością ma lecieć model, więc dawałem prawie cały gaz, nawet nie zdążyłem złapać drążka zanim się rozbił :cry: . Z 1 STC było lepiej i latałby bardzo dobrze, tylko tak się niecierpliwiłem że poszedłem latać jak wiało :crazy:. Latanie nim to ogromna przyjemność, i co najważniejsze nie sprawia problemów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując post można stwierdzić, że interfejs działa na różnych symulatorach bardzo dobrze z RADIOLINK. Ja już mam pierwsze loty za sobą:)

Teraz zabawa na symulatorze i zakup modelu i całej reszty. Wiem jedno. Będzie to motoszybowiec. Na symulatorze najlepiej mi się latało EASY STAR z lotkami.

Teraz kwestia który i jaki osprzęt. Myślę o PIONEER 1400. Ale to jeszcze kwestia otwarta.

Pozdro chopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.