Skocz do zawartości

jaki interfejs do RADIO LINK


mendes

Rekomendowane odpowiedzi

Podsumowując post można stwierdzić, że interfejs działa na różnych symulatorach bardzo dobrze z RADIOLINK. Ja już mam pierwsze loty za sobą:)

Teraz zabawa na symulatorze i zakup modelu i całej reszty. Wiem jedno. Będzie to motoszybowiec. Na symulatorze najlepiej mi się latało EASY STAR z lotkami.

Teraz kwestia który i jaki osprzęt. Myślę o PIONEER 1400. Ale to jeszcze kwestia otwarta.

Pozdro chopy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aerofly Professional Deluxe i FMS. Wiecej jednak na APD. Na nim jest Easy Star z lotkami (wersja 2 chyba). Grafika i scenerie przyjemne. Ciekaw jestem jak to ma się do rzeczywistego latania. Pewnie ni jak, ale zasady lotu można poznać. Czasami też zapodam sobie jakiś mały model dolnopłat i lot kończy się po dość szybkim czasie hehe. Ale już nawet tymi małymi wariatami nawet polatam:) fajna zabawa. Już nie mogę się doczekać lotu w realu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doszedł w końcu ten interfejs :mrgreen:. Jednak natychmiast pojawił się problem :cry: :oops:. Komputer daje sygnał że coś jest podłączone do portu USB, ale FMS nie reaguje na radio, wchodziłem w sterowanie, kalibracja ale nie raguje na ruchy drążkami :evil:.

Jak pan podłanczał radio do komputera, bo nie wiem co mam zrobić :roll:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pytanie to jaki system? ja działam na XP. Po podpięciu interfejsu do kompa kontroler gier wykrywa go jako PPM. A jaki ty masz system?W XP wchodzę w panel sterowania\drukarki i inny sprzęt\kontrolery gier. Jeśli lista jest pusta (w tym miejscu powinno pokazywać PPM), to znaczy że coś nie tak. Ale spokojnie dojdziemy o co chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.