Skocz do zawartości

Witam wszystkich


Kamil S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Kamil. Pochodzę z Miechowa, jest to małe piękne miasteczko pod Krakowem. To tam zetknąłem się pierwszy raz z modelarstwem, uczyli mnie go już niestety zmarli E. Wołkowicz (znany krakowski szopkarz i modelarz) oraz J. Bogacz jeden z dawnych mistrzów polski w klasie F4B.

 

W Miechowie zbudowałem następujące samoloty:

Piper-Cub (F4B , na silniczek MVVS 2,5 cm)

Rysia,

Arnstada 69,

bezimienna deska to treningu lotów na uwięzi,

pomagałem W budowie Karasia dla muzeum lotnictwa w Krakowie,

rozpocząłem budowę Jaka 18,

złożyłem Młodzika od pana Blejzyka.

 

Potem były studia i przerwa w modelarstwie, a teraz wielki powrót ale już w wersji RC,

(nauczyłem się ostatnio latać).

 

Modele zbudowane w Krakowie:

depronowy Edge z Morlock Family,

Tzagi,

Wicherek (dla przypomnienia klasycznej konstrukcji),

Az shrike (czy jakoś tak-mały depronowy pylon)

p-51 ESA.

 

Aktualnie powstaje Akroflyer (pozdrawiam autora konstrukcji) i mam nadzieje przedstawić tutaj wszystkim postępy z pracy. W zamian oczekuję pomocy kolegów modelarzy aby nadrobić braki powstałe prze 5 lat studiów i rozłąki z modelarstwem.

 

Pozdrawiam serdecznie, i mam nadzieje do napisania już pod konkretnymi wątkami.

Kamil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Czy moge do jednego wyjścia w odbiorniku opdłączyć 4 serwa ? Popłyne wtedy dość duży prąd. Czy jest jakiś element, do którego podaje sygnał danego kanału i zasilanie i tym przez kable Y zsilam większą ilość serw, które na raz będą realizowały ruch różnych elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.