Skocz do zawartości

Witam


HARCek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich pasjonatów modelarstwa niskiego i wysokiego, kołowego i skrzydlatego, wiatrowego i silnikowego a także wszystkich innych którzy czytają ten post.

Jestem modelarzem a raczej zajmuję się modelarstwem przeszło 20 lat jednakowoż dopiero teraz się ujawniam ze względu na to, że raczej marny ze mnie forumowicz. To wszystko przez oszczędność czasu, którego od niedawna mam troszkę więcej do dyspozycji, więc stąd postanowienie na poszerzanie horyzontów.

O swoich osiągnięciach modelarskich w tym dziale raczej nie będę rozpisywał ponieważ otrzymywane nagrody to głównie lokalne podziękowania, zaś modeli, że tak się wyrażę PRZELECIAŁO przez moje ręce można powiedzieć mnogość, nie sposób nawet zacząć. Pamiętam tylko, że moja przygoda z modelarstwem zaczęła się od......STRACHU...przed starszym bratem, któremu mając kilka lat uszkodziłem pod jego nieobecność TIGER-a, musiałem go szybko tak posklejać, żeby sam nie zostać uszkodzonym.

Teraz to jest super wspomnienie w pamięci, dobrze że mi się udało bo mój :ass: mógłby tego nie wspominać tak miło.

Od około dziesięciu lat jestem szczęśliwym przesiadkowiczem z modeli spalinowych na elektryczne.

Mój konik to modelarstwo lotnicze RC, głównie klasyczna akrobacja.

 

Dziedziny, które zgłębiałem to między innym ;jakiś czas modelarstwo redukcyjne (figurki, dioramy, kilkaset kartonówek, potem kilka większych projektów także domów, prowadziłem jakiś czas małą modelarnię-nieodpłatnie więc chyba nic się nie stanie jak się wyda że nieoficjalnie ;D , przeszedłem przez samochody zahaczyłem o szkutnictwo i skończyłem na lotnictwie, tak też zostałem lokalnym fachmajstrem.

 

A na imię mi dano Radek.

 

Na koniec pozdrowię jeszcze raz wszystkich, a moderatorów proszę o pełny dostęp do kąta.

Czołem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.