Skocz do zawartości

Witam:)


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich:) Mam na imie Marcin mam 26 lat, mieszkam w Gorzyczkach (gmina Gorzyce obok Wodzisławia Śląskiego) Przygodę z modelarstwem zacząłem jakieś pół roku temu. Pierwszym modelem był helik Big lama dla mnie nieśmiertelny!!! Po tylu kraksach co przeszedł lata do dziś :D Później okazyjnie kupiłem motoszybowca blizzarda multiplexa, do niego zakupiłem silnik ray c3542/05, reg ray 40, pakier tornado power 2250 30c, odbiornik i nadajnik Tgy 9x. Tu był mój błąd z tym blizzardem jak mi kumpel modelarz powiedział że jak na początek to za trudny w pilotowaniu model "za szybko wlazłem na głęboką wodę". Kraksa za kraksą, nie umiałem nim latać, za dziwoki był! Postanowiłem kupić EGP i to było to :D Do niego przełożyłem całą elektronikę z blizzarda i przepięknie i przeprzyjemnie się nim latało do czasu gdy na dojść dużej wysokości pikując w dół padło serwo wysokości a pech taki że spadł na drogę asfaltową :cry: większe kawałki pozbierałem resztę jedynie szło smiatkiem i szyfelką :cry: o dziwo elektronika przetrwała :) Mając przekonanie do EGP kupiłem drugiego i latam nim do dziś :) Aktualnie poszukuję modelu motoszybowca z wyższej półki całolaminatowego lub laminat + konstrukcja. Chciałbym takiego by latał tak przyjemnie jak EGP taki przewidywalny i powolny by przelatując nim obok siebie, nad sobą fascynować się jego widokiem :) ale też gdy jak mi się zachce to by szło nim się powygłupiać :D I tu mam do was pytanie koledzy jaki model byście mi polecali? kwota do 1000zł

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.