Skocz do zawartości

odbiornik do turnigy 9x na 1S


qnii

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki odbiornik współgra z aparaturą turnigy 9x

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Oba sprawdziłem na ok 700m i działały.

 

Na tym 6 kanałowym latam na co dzień.

 

Co do drugiej części twojego pytania, to nie wiem, ale można kupić "podbijacz" napięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo kupić power booster http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=7884 http://www.hobbyking.com/hobbycity/store/uh_viewItem.asp?idProduct=11784 tyle że dodatkowe 3-4g, a jak się domyślam to na 1 celkę li pol, to zależy na każdym gramie.

a jest jakiś nadajnik który będzie działał na 1 celi?

, tutaj chyba się wkradł mały błąd, chodzi chyba o odbiorniki, a nie nadajniki :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tego, to nie wiem, ale wygląda na to, że z tym nie zadziała, bo to podnosi napięcie tuż przed serwem a na odbiorniku dalej masz te 3,7V a na takim napięciu odbiornik nie będzie działał.

Nie jestem co do tego pewny, ale tak na zdrowy rozum to tak właśnie by było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też prubowałem i orginalny odbiornik turnigy 9x i 2 serwa 9g spokojnie działały

 

na 1 celce z telefonu komurkowego tak baterie rozprułem do testów pakiet 1s lipol 640mah

 

a własnie też szukam leciutkiego odbiornika

 

i tu pytanie czy odbiornik OrangeRx R610 Spektrum DSM2 6Ch 2.4Ghz Spektrum może wspolpracuje turnigy 9x ?

 

ps wiem ze w dziale DLG dużo osób lata na 1 celi bez ceregieli ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio też prubowałem i orginalny odbiornik turnigy 9x i 2 serwa 9g spokojnie działały

 

na 1 celce z telefonu komurkowego tak baterie rozprułem do testów pakiet 1s lipol 640mah

 

 

podejrzewam że odbiornik ma ograniczony zasięg - czy zaobserwowałeś jakieś negatywne skutki ?

 

jak długo pochodzi taki układ na tej baterii

czy da się jakoś przewidzieć / obliczyć na ile wystarczy pakiet 1s 150mah do takiego zestawu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.