Skocz do zawartości

nowy nadajnik Multiplexa


mikon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Lewszku doskonale wiesz, że chodzi o "programowanie" nadajnika. RoyalEvo nie był tak elastyczny jak "4000", pomijajać skuch jakie miało to radio w W.Cz. na 35MHz.

 

Klapki ma lepsze jak w oryginalnym pulpicie tamte były okropne i jak schował człowiek zapalniczkę to ni jak nie mógł wyjąć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie. Uzywam 4000, mam i uzywalem Royal Evo, to wiem czym sie roznia. Ale wiem ze to co teraz pokazali to kontynuacja 4000. Wszysto to samo co bylo w 4000 plus jeszcze troche. Duze jest to troche. Nie wiem czy sledziles grupe Beyond4000 na Yahoo Groups. Jezeli tak - powiedz dlaczego panienka ktora kilka lat temu zrobila caly projekt hardware'u (to jest akurat dosc proste) plus byla w trakcie pisania software'u opartego na 4000, nagle nabrala wody w usta, grupa zdechla . . . . .

A te klapki w SpaceBox - :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to wyglada. A baba ma czuja co ludziom trzeba.

Jeti sie cokolwiek opoznilo i chyba troche jest tansze. A z czysto technicznego punktu widzenia - M-Linka trudno jest przebic. Okrutnie jest ten system szybki w sensie drazek-serwo. Czego nie da sie powiedziec o Jeti.

Utopia - jakie 2000, najdrozszy zestaw ma kosztowac 1500 (okolo).

Pytanie za $1000 - czy toto robi kawe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Lat temu 8-9, mieszkalem wtedy na Cyprze, jeden z tamtejszych kolegow lataczy grzecznie zpytal czy nie moglbym dac mu 4000 na kilka dni, by mogl sie nim pobawic. Mial zamiar jakis nowy nadajnik kupic. Czemu nie. Tylko - potem jego zona pretensje do mnie miala ze jej chlop w swoim pokoju sie na tydzien zamknal. Ani konwersacji ani seksu. Nastepny weekend, spotykamy sie na lotnisku, a ten pyta - fajnie, wszystko chyba wiem, ale jak to zaprogramowac by kawe zrobil - stad ta kawa.

A ten SpaceBox to calkiem dobry sklad na rozne potrzebne przedmioty. Tylko otworzyc trudno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeti sie cokolwiek opoznilo i chyba troche jest tansze. A z czysto technicznego punktu widzenia - M-Linka trudno jest przebic. Okrutnie jest ten system szybki w sensie drazek-serwo. Czego nie da sie powiedziec o Jeti.

Leszek jezeli nawet M-Link jest tak szybki jak piszesz to normalny smiertelnik nie zauwazy roznicy miedzy M-Linkiem a np. Jeti.Cudow nie ma , no chyba ze ktos jest jakims robocopem ;) .Przed swietami byly u nas "mini targi heli" organizowane corocznie przez modellbau friedel.de z lotami i zapraszaja najleprzych pilotow heli w Niemczech.Fotografowanie bylo mozliwe jak taka kosiarka stala na ziemi,bo juz w czasie akrobacji prawie niemozliwe :shock: .Systemy tez rozne:Fasst Futaba,HoTT,Jeti, M-Linka nie widzialem,ale moglem przeoczyc sporo tego bylo.Kolega z lotniska ktory bral udzial w pokazach latal na Fasst Futaba i HoTT i nie ma dla niego roznicy.

A wracajac do do tematu, to dobrze ze wreszcie Multiplexowcy doczekali sie nastepcy Mc-4000,zanosi sie na prawdziwy wysyp Mc-4000 na ebay.de :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesiek - nie pisalem ze dla mnie cos z tego wynika. Tak sobie godom :mrgreen:

Poza tym, jak zauwazyles z pewnoscia - rozne mity kursuja po swiecie - a to ze Mpx sie do helikow nie nadaje (????) a to ze MC4000 jest wolny (????) - ot takie bzdety.

Tez pomyslalem ze bedzie wysyp, tylko co mi z tego. Juz mam, mam tez rezerwe, zmieniac nie mam zamiaru, jestem pewnie ze mozliwosci 4000 nigdy nie wykorzystam. Ale za to pokibucuje troche bez emocjonalnego zaangazowania. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Utopia - jakie 2000, najdrozszy zestaw ma kosztowac 1500 (okolo).

Leszek ma racje , az tak zle nie jest.

Ceny:

MPX Profi Tx9 Set: 869,00 Euro

MPX Profi Tx9 nadajnik: 789,00

MPX Profi Tx12 Set: 999,00

MPX Profi Tx12 nadajnik: 899,00

MPX Profi Tx16 Set: 1249,00

MPX Profi Tx16 nadajnik: 1129,00

MPX Profi Tx16 Premium Edition: 1555,55

 

Zrodlo:Multiplex Newsletter Februar 2012.

 

W sklepach troche taniej np.TUTAJ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu z księży-ca :mrgreen:

 

wcale nie była taka droga prosze kolegi ..aha i te no ju-tuby mi sie tną na wyświetlaczu

to wina softu w futabie czy internet mam zawolny ?

 

 

edit

-.....................

- Kochanie - jak nowe radio...?

-.....

- przecież cały czas je mam tylko tamto jeździło w aucie bo mi tego było szkoda

-.....

-No zobacz sama tu w szafie z tyłu ....sama widzisz że pasuje :devil:

-...

- jak to tyle pięniędzy ? - Kotek ja bym cię nigdy nie okłamał przecież ta cena jest w rupiach bo to było z Indii sprowadzone..

...

 

no i sama widzisz...

 

 

Ufff dobrze że reszty nie widziała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.