Skocz do zawartości

nowy nadajnik Multiplexa


mikon

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jak zęby! Świeci się jak psu zęby :)

Taka głupia moda na fortepianową czerń nastała we wszelkim sprzęcie elektronicznym. Wygląda to elegancko przez 30 sek. od przetarcia irchową szmatką, bo potem każdą odrobinę kurzu widać. A dotykać to chyba tylko w jedwabnych rękawiczkach.

Na szczęście ta moda ma się ku końcowi... Nastała moda szczotkowanych metali :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zęby! Świeci się jak psu zęby

Pewnie ze jak zeby :wink:

Wygląda to elegancko przez 30 sek. od przetarcia irchową szmatką, bo potem każdą odrobinę kurzu widać. A dotykać to chyba tylko w jedwabnych rękawiczkach.

Juz widze te glancowanie na lotniskach :mrgreen:.Pewnie do wersji Premium Edition dodaja zestaw polerski :rotfl:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leszek - gdzie znalazłeś te informacje w/g których ten nadajnik będzie odpowiednikiem dawnej 4000?

 

Póki co wszelkie zrzuty ekranu, filmik i wygląd klawiatury nawiązują moim zdaniem do serii Royal. No chyba że moje odniesienie do 3030 jest błędne i 4000 była zupełnie inaczej zrobiona.

 

Pozdr.

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz, to ona ma wielki :D ale to co na nim widać, a raczej nie widać, to porażka.Dlaczego takim maczkiem to wszystko w menu jest pisane :) Może ma w menu wielkość czcionki ? Z moją wadą wzroku, to musiałbym przez lupę programować ten nadajnik.

Bardzo fajne ma bioderka :D nie trzeba nic zmieniać, żadnych pulpitów itp :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek - nikogo nie probowalem przekonywac. Mpx jest jak wino. Trzeba sie na tym znac by docenic. Poza uzywaniem 4000 na codzien mam kolekcje nadajnikow Mpxa. Wszystkie na chodzie. Na razie nie mam gdzie postawic gabloty by je eksponowac ale kiedys.

Nowy Profi tez kupie, kiedys, musze go miec w kolekcji.

Mikon - na angielski forum RCMF facet relacjonowal rozmowe z inzynierem od Mpxa, Z tego co opowiadal wynika to dosc jasno. Oczywiscie ze to co na obrazku bedzie oparte na Royal Evo bo ma to sens. Interface od 4000 bylby dzis smieszny. Ale to tylko interface. Wiadomo ze system mikserow jest podobny do 4000, istnieje odpowiednik przelacznikow analogowych/logicznych i to chyba to co wiadomo.

Zreszta, trudno w tej chwili o szczegolach mowic, nikt tak naprawde podrecznika w reku nie mial to i tylko mozna posluchac co Mpxowcy mowia i pogdybac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba sie na tym znac by docenic

Wiem o czym mowa widziałem nadajniki Multiplexa w środku szczególne te starsze typy i wiem, że całe piękno tkwi pod obudową.Nie wiem jak obecnie, ale stare typy, były wykonane pięknie, bez najmniejszego smaczku ChRL-u. Podobnie można było się ucieszyć oglądając stare Futaby od FC 16 po 28 były wykonane tak, że ciężko czołgiem zniszczyć.Będą pracowały jeszcze przez długie lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Póki co wszelkie zrzuty ekranu, filmik i wygląd klawiatury nawiązują moim zdaniem do serii Royal. No chyba że moje odniesienie do 3030 jest błędne i 4000 była zupełnie inaczej zrobiona.

Michal najczesciej zadawanym pytaniem na targach bylo czy MpxProfi-16 to nastepca legendarnego Mc-4000.Mpx twierdzi ze nowy Mpx Profi-16 pozytywnie zaskoczy uzytkownikow Mc-4000.Wyglada na to ze to duzo wiecej niz seria Royal Evo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetlacz, to ona ma wielki :D ale to co na nim widać, a raczej nie widać, to porażka.Dlaczego takim maczkiem to wszystko w menu jest pisane :lol: Może ma w menu wielkość czcionki ? Z moją wadą wzroku, to musiałbym przez lupę programować ten nadajnik.

Radku podstawowe pytanie, czy próbowałeś używać radia, które ma wyświetlacz nie na brzuchu? Dla mnie MPX to mistrz ergonomii. I powiem tak w moim Royal Evo kilka linijek się posypało na wyświetlaczu, ale albo go wymienię albo kupię kolejnego byle wyświetlacz maił jak najdalej od mojego brzucha. Sorry u mnie brzucha nie ma :rotfl: , ale od tej części ciała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie widac ze ktos mozgu uzywal. Z bardzo dobrym skutkiem. W prosty sposob poskladano do kupy kilka rozwiazan ktore sie sprawdzily. I bez zbednych szalenstw.

Miejmy nadzieje ze software jest rownie dobry. Mpx-owcy obiecuja ze uzytkownicy 4000 beda pozytywnie zaskoczeni. Oby.

Zauwazylem ze niektorzy Panowie po obejrzeniu obrazkow/filmikow zaczeli przyrownywac Profi do Royal Evo. Uwazam ze nie ma to sensu. Interface to jedno a co pod spodem siedzi - chyba nikt spoza Mpxa jeszcze nie wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.