Skocz do zawartości

Wilga 35 - zawiasy i silnik.


Maj0r

Rekomendowane odpowiedzi

Tak. te zawiasy nadadzą się do steru wysokości i steru kierunku. Jeśli mam skończyć projekt skrzydła z klapami i lotkami szczelinowymi - to w skrzydłach te zawiasy się nie przydadzą.. Chyba, że zmienisz koncepcję i zapragniesz klapy i lotki zwykłe.. Wtedy takie zawiaski się przydadzą wszędzie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się pokazałeś! Ja tu czekam na Ciebie jak na poród dziecka!! :D

 

Nie, nie chce robić nic po łebkach, skrzydła zostawię Tobie :D

:) To w takim razie zrobię najpierw ogon, na skrzydła poczekam... Chyba, że jednak nie dam rady zrobić ogona, to dam znać, żebyś dał sobie spokój :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu się pokazałeś! Ja tu czekam na Ciebie jak na poród dziecka!! :D

Trza było walić w parapet..! ;D

Chyba, że jednak nie dam rady zrobić ogona, to dam znać, żebyś dał sobie spokój :D

 

Nie.. To byc nie może.. Udam, że nie widziałem tego wpisu.. :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to niech będzie, że ja nic nie mówiłem :)

 

Zajmuje mi troszkę czas rozmyślanie nad tymi cholernymi sterami... W międzyczasie (dosłownie chwilę temu) zacząłem kopiować części na balsę.

 

Dołączona grafika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyglądam się uważnie..

Plany skrzydeł prawie skończone. Myślę, że jutro je dostaniesz.. A powiedz - masz możliwość wycięcia laserem..? Bo jeśli tak, to przygotuję Ci formatki profili i innych detali właśnie do wycięcia, ale wtedy wszystko w pliku Corel. jeśli nie będziesz wycinał laserem, to przekonwertuję plik na JPEG żebyś mógł otworzyć i wyślę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

 

Niestety nie mam możliwości wycięcia laserem, albo nie wiem, że ją mam - w każdym razie nie mam dostępu póki co.

 

To co do tej pory udało mi się wyciąć, wyszlifowałem nieco i nie wygląda tak strasznie. Inna sprawa, że syn troszkę "naprawił" to i owo, ale projekt w sumie posuwa się do przodu.

 

Dzięki wielkie!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.