Skocz do zawartości

Benzyna


PROTON

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 201
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Widzieliście może jak wygląda motoryzacja na Kubie? 50 letnie amerykańskie wolnoobrotowe benzyny nadal jeżdżą ... W europie po 25 latach 99,999999% pojazdów już jest w wersji "polsilver" czy inny gilette

Kuba i motoryzacja :mrgreen: dobre.

Czy ekologiczne jest produkowanie kolejnych pojazdów co 3-5 lat czy bardziej użytkowanie jednego produktu przez lat 50 bez remontu silnika !

Jak myślicie co wyemituje więcej zanieczyszczeń do środowiska silnik przez te 50 lat czy wielki przemysł

Bez remontu silnika przez 50 lat,chyba malo jezdza,mysle ze 1000km rocznie max.

Czy ekologiczne jest produkowanie kolejnych pojazdów co 3-5 lat czy bardziej użytkowanie jednego produktu przez lat 50 bez remontu silnika !

Jak myślicie co wyemituje więcej zanieczyszczeń do środowiska silnik przez te 50 lat czy wielki przemysł

 

I to jest mój ulubiony argument w rozmowie z nawiedzonymi pseudoekologami gdy schodzą na temat aut elektrycznych ...

 

podchwytliwie pytam czy produkcja akumulatorów szkodzi środowisku ... bo to ołów , kopalnie , i kwasy i przetwórstwo ropy na obudowy plastikowe.....

 

i to mnie bawi - dają się wciagnać i przyznają mi rację !

 

pytam więc gdzie ta ekologia z jazdy na prąd skoro prąd z gniazdka jest z elektrowni na wegiel..

 

i odchodzą ze spuszczonymi głowami ...

Dziwnych ekologow spotkales :lol: .Powszechnie wiadomo ze spaliny z aut wydzielaja najwiecej syfu do atmosfery,duzo wiecej niz fabryki czy elektrownie.Ograniczenie wydzielania spalin to najwazniejsze dzisiaj w produkcji aut.Produkcja telewizorow,komputerow,lodowek itp.,bez dymiacych fabryk i elektrowni tez jest niemozliwa.Chodzi o to ze ta lodowka,telewizor,PC,DVD nie wydziela zadnych spalin do atmosfery jak auto.

Kto był w zakładzie produkującym akumulatory widział jak wygląda okolica

Bzdura znam fabryke akumulatorow,malo tego znajduje sie w centrum miasta,na dodatek miejscowosc jest uzdrowiskowa cos ala Polanica Zdroj,pewnie nie slyszales:Moll Batterien w Bad Staffelstein.Jedyny zaklad produkcyjny w miasteczku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście może jak wygląda motoryzacja na Kubie? 50 letnie amerykańskie wolnoobrotowe benzyny nadal jeżdżą ... W europie po 25 latach 99,999999% pojazdów już jest w wersji "polsilver" czy inny gilette

Kuba i motoryzacja :mrgreen: dobre.

Czy ekologiczne jest produkowanie kolejnych pojazdów co 3-5 lat czy bardziej użytkowanie jednego produktu przez lat 50 bez remontu silnika !

Jak myślicie co wyemituje więcej zanieczyszczeń do środowiska silnik przez te 50 lat czy wielki przemysł

Bez remontu silnika przez 50 lat,chyba malo jezdza,mysle ze 1000km rocznie max.

Czy ekologiczne jest produkowanie kolejnych pojazdów co 3-5 lat czy bardziej użytkowanie jednego produktu przez lat 50 bez remontu silnika !

Jak myślicie co wyemituje więcej zanieczyszczeń do środowiska silnik przez te 50 lat czy wielki przemysł

 

I to jest mój ulubiony argument w rozmowie z nawiedzonymi pseudoekologami gdy schodzą na temat aut elektrycznych ...

 

podchwytliwie pytam czy produkcja akumulatorów szkodzi środowisku ... bo to ołów , kopalnie , i kwasy i przetwórstwo ropy na obudowy plastikowe.....

 

i to mnie bawi - dają się wciagnać i przyznają mi rację !

 

pytam więc gdzie ta ekologia z jazdy na prąd skoro prąd z gniazdka jest z elektrowni na wegiel..

 

i odchodzą ze spuszczonymi głowami ...

Dziwnych ekologow spotkales :) .Powszechnie wiadomo ze spaliny z aut wydzielaja najwiecej syfu do atmosfery,duzo wiecej niz fabryki czy elektrownie.Ograniczenie wydzielania spalin to najwazniejsze dzisiaj w produkcji aut.Produkcja telewizorow,komputerow,lodowek itp.,bez dymiacych fabryk i elektrowni tez jest niemozliwa.Chodzi o to ze ta lodowka,telewizor,PC,DVD nie wydziela zadnych spalin do atmosfery jak auto.

Kto był w zakładzie produkującym akumulatory widział jak wygląda okolica

Bzdura znam fabryke akumulatorow,malo tego znajduje sie w centrum miasta,na dodatek miejscowosc jest uzdrowiskowa cos ala Polanica Zdroj,pewnie nie slyszales:Moll Batterien w Bad Staffelstein.Jedyny zaklad produkcyjny w miasteczku!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.