Skocz do zawartości

Witam po chwili przerwy


Ghandi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam po dluuugiej przerwie.

 

Z nowosci w telegraficznym skrócie - sprzedalem raptora, kupilem 2 metrowej rozpietosci skrzydlo (latawiec komorowy), z modeli latających został mi jedynie extrim, tyle zresztą razy juz łatany że chyba czas... drugiego kupic.

Z nie-modalrskich nowości, ukonczylem z sukcesem remont techniczny mojego motocykla, Yamahy DT 80 z 1982 roku ;) teraz juz tylko przegląd i mozna smigac.

 

Plany:

1. Dokonczyc depronowego dwuplatowca dla syna

2. Rozpocząć budowe Tiger Moth'a, model prawdopodobnie będzie pod spaline, spróbuję sił w 4takcie.

3. Nitro-Extrim - czyli extrim w wersji spalinowej. Wykorzystam w budowie modelu doswiadczenie korego nabralem w czasie niezliczonych napraw modelu.

 

No i to na tyle ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plany:

1. Dokonczyc depronowego dwuplatowca dla syna

2. Rozpocząć budowe Tiger Moth'a, model prawdopodobnie będzie pod spaline, spróbuję sił w 4takcie.

3. Nitro-Extrim - czyli extrim w wersji spalinowej. Wykorzystam w budowie modelu doswiadczenie korego nabralem w czasie niezliczonych napraw modelu.

Cześć

Nic nie widzę w sprawie giganta myśliwca (to był chyba jakiś "niemiec")

Spitfire (czy coś takiego) też był chyba zaczęty?

A co z projektem "Gwiezdne wojny" na kilka turbinek?

 

Czyżbym nie był jedyny w rozpoczynaniu i niekończeniu modeli :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nie-modalrskich nowości, ukonczylem z sukcesem remont techniczny mojego motocykla, Yamahy DT 80 z 1982 roku ;) teraz juz tylko przegląd i mozna smigac.

 

Heh, widze że jest tu paru zapaleńców dwóch kółek. Ja w przyszłym tygodniu zabieram się za remont mojego Suzuki TS50 rocznik 86 :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Nic nie widzę w sprawie giganta myśliwca (to był chyba jakiś "niemiec")

Spitfire (czy coś takiego) też był chyba zaczęty?

A co z projektem "Gwiezdne wojny" na kilka turbinek?

Czyżbym nie był jedyny w rozpoczynaniu i niekończeniu modeli :lol:

 

niemiec powstanie, ale musze sie rozgrzać na nowo ;) w dlubaniu modeli. Spit - tez bedzie ale to na 2008 rok, gwiezdne wojny na chwile obencą wiszą, czekam na kilkaset fotek x-winga, znajomy byl w disneylandzie ;) i mi obfotkowal maszyne.

 

no i tez racja ;] ;] ;] czasem projekty nie widzą koca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu sprzedałeś raptora (BTW wykasuj se z podpisu)?

Ja właśnie się przymierzam do heli, mam już lamkę i dobry symulator i raptor w sumie na symulatorze dość fajnie lata (ja celuję w t-rexa). Co cię skłoniło do rozstania? Jak pamiętam byłeś kiedyść mocno wkręcony w kosiarę.

 

wzgledy finansowe niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.