Skocz do zawartości

sky-500 nine eagles


medium

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

niedawno stałem się posiadaczem mikro motoszybowaca SKY 500 firmy nine eagles,

na razie nie posiadam fotek, mogę jedynie zapodać link do strony producenta :

 

http://www.nineeagle...4768701088.html

 

Dołączona grafika

 

 

z informacji na pudle można wyczytać że to epo, w praktyce bardzo ładnie wytłoczone i wytrzymałe.

 

rozpiętość 500mm i waga 39g czyni go świetnym modelikiem do polatania przy minimalnym wietrze, lota się bardzo powoli i majestatycznie, nawet osoby pierwszy raz trzymające nadajnik nie miały problemów z lataniem - taka mała rzecz sama trzymająca cie powietrza :D

 

jak do dotąd znalazłem 1 poważną wadę - ładowanie pakietu 150mAh 1s w nadajniku trwa niestety ok 30-40 min a polatać na nim można do 5min na silniku, pozytywne jest to że model pięknie szybuje i potrafię wyciągnąć czas przebywania w powietrzu do 10-12min

"wadę" postanowiłem obejść zamawiając na HK 4 pakiety dedykowane do tego modelu, a po powrocie do Polski ładować będę je na BC6 po 2

 

 

poniżej wycinek jak na razie jedynej fotki jaką posiadam z lotu

Dołączona grafika

 

model po wyjęciu z pudła potrzebował tylko lekkich dogięć na popychaczach SW i SK

 

w tygodniu jak dopisze pogoda to postaram się dodać troszkę fotek z latania, niestety u Was w Polsce pogoda wyśmienita, a u mnie w północnej Finlandii na jeziorach trwają jeszcze połowy pod-lodowe ryb....

 

polecam model jako coś małego co można mieć zawsze w autku

 

pozdrawiam

medium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.