Skocz do zawartości

Turnigy 2200 i jedna celka się nie ładuje


paulomac

Rekomendowane odpowiedzi

Zapomniałem odłączyć pakietu na noc z modelu no i rozładował się do 0 V na każdej celce. Moja tania ładowarka Turnigy nie chciała go ładować (mrugająca lampka - oznaka chyba poniżej 8-u V w pakiecie) więc podłączyłem na "kabelki" każdą celkę po kolei i okazało się, że środkowa w ogóle nie chce się ładować (podłączałem ładowarkę do wtyczki balansera akumulatora). Czy to już koniec pakietu, czy dobra ładowarka sobie z nim poradzi? Wewnątrz wszystko ok, a dwie zewnętrzne celki mają po 4 V. Po podłączeniu do elektroniki w modelu wszystko jest OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

yyy... Najlepiej mieć do tego ładowarkę jakąś lepszą, da się co prawda taki pakiet uratować. Programem Nimh podładować do 8-9V a później programem Lipo Balance do końca, powinien pakiet się dać uratować, ale pamiętajmy ,że taki pakiet to już jest jakieś tam "ale"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.