Skocz do zawartości

Witajcie


arkozi

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem zawitać na forum tylko aby zasięgnąć rady bardziej zaznajomionych z tematem kolegów, ale po tym jak zauważyłem miłą atmosferę postanowiłem zostać tutaj na troszkę dłużej.

Co nieco o sobie: Mam dwadzieścia parę lat, z modelarstwem mam styczność od dziecka. Mój ojciec zawsze w miarę możliwości coś grzebał czy to przy plastikowych modelikach, po kartonowe, aż po spore modele ze sklejki itp. Jak to często bywa proza życia raczej rzadko pozwalała mu na dokończenie swoich dzieł, to i tak tylko tyle wystarczyło żeby zaszczepić we mnie troszkę modelarza. W końcu mając pomocną dłoń i dobrą radę też wziąłem się za zabawę z płatowcami.

W końcu nadszedł czas żeby spróbować swoich sił z czymś co pozwoli się wznieść trochę wyżej niż tylko na półkę czy regał ;]

Tak więc aby uniknąć kataklizmów zdarzających się w życiu mężczyzny takich jak na przykład "ciche dni", "łypanie spod byka" czy nawet "celibat" postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym, i na rzecz dość drogiej elektroniki do modeli RC rzuciłem palenie Dołączona grafika

Cel wzniosły, poprzeczka do przeskoczenia jeszcze wyższa ale daję radę ;]

 

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów i mam nadzieję na miłą zabawę razem z Wami z tym hobby.

Pozdrawiam, Arek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.