Skocz do zawartości

WITAM WSZYSTKICH


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich na imie mam Dawid, urodziłem i wychowałem się w Łodzi gdzie przez prawie osiem lat szkoły podstawowej uczęszczałem na modelarnie, na początku było to sklejanie modeli plastikowych (napewno pamiętacie modele pojazdów i statków kosmicznych które to w tamtych czasach zaczynały byc dostepne) potem były pojazdy i łodzie RC na sam koniec modele samolotów

na uwiezi. Teraz mam 35 lat, jak ten czas biegnie nieubłaganie, wiec pomyślałem dalaczego miało by sie zakonczyc na modelach na uwiezi i tym sposobem jestem w trakcie budowy depronowego modelu Christen Eagle (parametry i zdiecia zostana przedstawione w odpowiednim dziale).

Pozdrowienia dla wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam chcialem przedstawic swoj pierwszy model ale niestety nie moge dodawac postow, jezeli cos zrbilem niezgodnie z regulaminem forum to prosze o jakas podpowiec.Budowa modelu juz prawie dobiega konca a ja przed pierwszym oblotem chcialem uzyskac od doswiadczonych modelarzy opinie (jak by ona nie byla to napewno bedzie dla mnie bardzo cenna i przyda sie przy budowaniu innych modeli).

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.