Skocz do zawartości

3. pin w gnieździe zasilania Turnigy 9X


Grzdam

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio zagubiłem gdzieś orgyginalny wtyk do zasilania apki(identyczny jak złącze balancera pod 2S - 3 piny). I wiem, że kolejność pinów jest taka: - + ?(zawsze się mówi o "-", ale pin nie ma bezpośredniego połączenia z aku) I teraz pytanie czy pin "?" ma jakąś funkcję(np. jest połączony z innym pinem), czy zostawić go żeby sobie był - nie podłączony do czegokolwiek poza apką. :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzięki. Jeszcze dla pewności - 3 pin nie musi mieć połączenia z 1 (dwa -) w samym wtyku? Połączenie jest już zrobione w apce? Wiem, że mógłym to sprawdzić na płytce, ale musiałbym już wyjmować potencjometry - nie są na wtyku, a ich kable blokują dostęp do płytki z właściwej strony. Do miernika też niestety nie mam dostępu obecnie(brak końcówek).

 

EDIT:

Dobra, posprawdzałem miernikiem bez końcówek(same kable, niezbyt precyzyjne, ale tu nie trzeba więcej) - jest połączenie wewnątrz radia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.