Skocz do zawartości

Pierwszy model żaglówki RC JIF65


kitt24

Rekomendowane odpowiedzi

Przemyśl te rurki węglowe, bo o takiej samej średnicy jak aluminiowe są droższe tylko o 1,15 zł. A oszczędność wagi jest.

http://www.gimmik.pl...-mm-p-4852.html

 

No też bym Ci polecał węgielek zamiast aluminium. Jednak to dodatkowy ciężar nad linią wody... z teorii żeglowania wiadomo, że im większa i im wyżej umieszczona masa nad linią wodną tym mniejsza stateczność.

 

Ja bym zastosował węgielek....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to jednak zmienię zamówienie i kupię rurki węglowe zamiast aluminiowych (to jes amelinium tego nie pomalujesz.).

 

 

EDIT:

 

Czy 80zł za materiały (łącznie z rurkami karbonowymi) które są potrzebne do wykonania praktycznie całego modelu tej żaglówki (kadłub 65cm długości) to dużo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli tak to jednak zmienię zamówienie i kupię rurki węglowe zamiast aluminiowych (to jes amelinium tego nie pomalujesz.).

 

 

EDIT:

 

Czy 80zł za materiały (łącznie z rurkami karbonowymi) które są potrzebne do wykonania praktycznie całego modelu tej żaglówki (kadłub 65cm długości) to dużo?

 

80zł raczej w miarę standardowo za te materiały które kupiłeś...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale jest Pan starszy i mnie uczono żeby do starszych od siebie mówić przez Pan. Chyba że Pan bardzo nalega.

 

Eh... miło mi będzie jeśli będziesz się zwracał po imieniu. Jestem kolegą modelarzem a nie żadnym Panem :-P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.