Skocz do zawartości

pomoc w wyborze pakietu.


Gość kukla325

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, co do firmy, to teraz loteria- koło fortuny. Co by nie była za firma zawsze możesz trafić na fatalny egzemplarz.

Parę lat temu, było wiadomo było co kopić i będzie służyło - teraz jak pisałem loteria.

Ogólnie fatalne wykonanie , niechlujstwo przy produkcji.

Poczytaj, jest tego sporo na forum, że spuchł, że się prawie zapalił, a nie powinien.

Miesiąc temu kupiłem próbę pakiet Dualsky 1300mAh 20C jak na razie jestem zadowolony, jedno ale nie obciążam go prądem większym niż 16A zobaczymy jak długo pożyje.

 

W sumie, każdy może coś napisać o pakietach, ale ty musisz podjąć decyzję , jak to mówią "pierwsze koty za płoty" ... a zima za pasem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nano- tech-y są bardzo wydajne prądowo, lecz na podstawie kilku pakietów wiem już ,że jest to okupione niestety ich trwałością, najlepsze jakie do tej pory miałem to pakiety marki Rhino (30 i 40 C), po kilku sezonach doskonale się balansują i są bardzo wydajne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wzial nano techa a najlepiej od razu 4 sztuki z hobbykinga.

Wysylka malej paczki do 500g kosztuje 40 zl.

Co prawda trzeba 2 tyg odczekac ale mozesz tez poznjiej sprzedac dwa pakiety na allegro i odzyskasz wiekszosc pieniedzy.

 

A co do nano to u mnie cele sie rozjezdzaja ale w sumie na nano da sie dlozej polatac i wieksza moc maja.

 

Do esy bierz 1300mah.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam. W mojej chińszczyźnie z Lidla Umiera Pakiet, a że latanie nim sprawia mi jeszcze radość zamierzam mu sprawić nowy. Powiedzcie czy ten się nada:

http://www.rc4max.com/tornado_power_3_7v_180mah_20c_nano,98,23264.html

 

Ewentualnie co moglibyście polecić. Mile widziane linki :)

 

Mój mały Heli:

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a43d0113ac7e9d43.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.