Skocz do zawartości

powitanie


r0n4ld1

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich użytkowników forum. Swoją przygodę z lotniczym modelarstwem RC tak na dobre rozpocząłem w maju 2012r i od razu stało się ono moim głównym i zarazem największym hobby. Najbardziej interesują mnie modele akrobacyjne 3D. Liczę, że uzyskam na forum pomoc i wiele cennych rad od doświadczonych modelarzy, a z czasem i Ja chętnie podzielę się zdobytą wiedzą i doświadczeniem z początkującymi modelarzami.

Jako początkujący proszę o wyrozumiałość ;) Pozdrawiam wszystkich forumowiczów i moich kolegów - modelarzy z lotnisk K-G i Chobot w woj. Mazowieckim :)

 

Piotrek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Aby uzyskać dostęp do forum należy przywitać się w powitalni. Jak powitanie będzie jak należy otrzymasz dostęp od kilku minut do 48h po założeniu tematu. ( w ekstremalnych warunkach czas ten może się przedłużyć )"

 

Zapytam więc, co poszło nie tak? ;) Czasu wstrzymać się przecież nie da, a powitanie nie jest jak należy? Ekstremalnych warunków za oknem nie widzę ;P

 

Hallo administratorzy nie spać, zwiedzać... a raczej odwiedzać wątki na powitalni ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.