Skocz do zawartości

Zlecę sklecenie FPV - Sosnowiec - okolice


Krzycho61

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie wiem czy do końca dobrze wybralem osadzenie tematu ale do rzeczy.

Bawi mnie latanie jak pewnie wielu bo co inaczej by tu robili. Rok temu zaraziłem sie FPV-ką i po nabyciu Ursusa z pomocą kolegi (zdecydowana pomocą bo ja jedynie wymagałem i popędzałem) osadziliśmy :-) elektronikę w tym czymś co miało byc platformą pod namiastke pilotowania. Po totalnej destrukcji ursusa przesiadłem sie na Bete, która skończyła loty a co za tym idzie życie na kominie kotłowni. Na szczęście udało sie ją odzyskać bo jak napisałem walnęła w komin a nie wpadla do środka. Elektronik ze mnie żaden. Wiem , że prąd płynie ale nurtu nie widzę. Podglądam różne wpisy i modele kolegów z forum i jak widzę te owiniete kablami latadła to jakoś tak smaku tam nie ma ale jest efekt. Często do pozazdroszczenia. Kolega, który pomagał mi w budowie platformy nie ze wszystkim sobie radził ale efekt wizualny był. Obecnie jednak nie ma czasu na to aby stworzyć z posiadanych przeze mnie elementów nowej, ładnie zapakowanej platformy. Ponieważ mam kilka modeli chciałbym, aby całośc miała postać taką aby bez większych problemów można było ją upakować w każdym z osobna. Bo fajnie czasem pofikać a czasem poleeeecieć w górę i popatrzyć na okolicę. Ni chce bic rekordów odległości. Chcę sobie usiąść i relaksować błędnik obrazem z lotu.

Być może jest ktoś doświadczony, obcykany z tematem, znający się na rzeczy a przy okazji z mojego terenu (kwestia dojazdu, doglądania, dogadywania, popędzania, wpólnego testowania cierpliwości) kto podjął by się tego tematu czyli zklecenia z tego co mam modułowego (łatwego do połączenia) systemu FPV oraz anteny śledzącej, której to system wszedł w moje posiadanie. Całość działa na 1.2 Ghz. Plusem tego projektu jest to, że satysfakcja gwarantowana a nawet dam polatać ;-).

Nie wymienie tego co mam bo sam nie wiem ale powinno wystarczyć. Idzie zima więc idealna okazja na oderwanie się od świątecznego stołu aby nie zmywać po gościach. Mój nr. telefonu to 604521677. GG 1028221, Skype krzysiek 4535

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.