Skocz do zawartości

Shogo Morloc - Sosnowiec, ul. Kukułek


Krzycho61

Rekomendowane odpowiedzi

21 listopada 2012 w czasie lotu o zmierzchu (chodziło o sprawdzenie widoczności oświetlenia modelu) zniknął nam z oczu model kolegi Shogo Morloc Family. Poszukiwania trwały kilka dni. Niestety nie udało nam sie go odszukać. Co prawda wyniknęła pomiedzy nami lekka sprzeczka w jakim kierunku i na jaką odleglość mógł sobie polecieć.

Dzisiaj go znalazłem, przy okazji wyprowadzenia psa na spacer bo teren spory a pies niewybiegany to smutny.

Niestety ktoś inny znalazł już go przedemną i po chamsku zniszczył. Na modelu był napisany numer telefonu. Nic to nie dało. Sam płatowiec widać że po uderzeniu w ziemię nie odniósł większych strat. ktoś jednak żywcem powyrywał serwa, regulator, silnik, odbiornik, pakiet. Poodrywane kawałki depronu leżały kilka kroków dalej. Bandyta nie dopatrzył jednak, że na skrzydłach były jeszcze diody kolorowe i białe i to sie ostało razem z popychaczami. Zginęły również kamerki jakie kolega zainstalował ale jutro jeszcze raz tam jedziemy na szczegółowe poszukiwania bo być może przy wstrząsie któraś gdzieś odpadła i bandyta jej nie znalazł. Może się nagrał?

Odległość od miejsca startu wynosiła ok 430 m. Nie sądziliśmy, że jest tak daleko.

Kolega mój powiedział, że go odbuduje. Chociażby przez sentyment.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, no wielka szkoda. Jest szansa, że zostały odciski, można więc spróbować odnaleźć bandziora. Skoro dopuścił się czegoś takiego (mimo numeru telefonu!) to znaczy, że nie ma za grosz honoru. Idąc dalej tym tropem, nie jest nawet w pełni człowiekiem (dla mnie jest np. zwykłą gnidą) więc pewnie kiedyś dopuścił się już innych wykroczeń/ przestępstw (kradzież przedmiotów o wartości powyżej bodajże 230 zł jest już przestępstwem) -więc ma pewnie swoje miejsce w policyjnych kartotekach lub będzie je mieć (mam nadzieję, że policja dysponuje już systemem ,który automatycznie rozpozna ewentualne odciski dostarczone przez Pana, gdy ten trafi za coś na "dołek"). Radziłbym też szukać na okolicznych pchlich targach i na allegro/ gumtree i tym podobnych. Dla czystej sprawiedliwości. Przepraszam za ostre słowa, ale tego typu zachowania rażą mnie na prawdę mocno. Tacy ludzie na prawdę powinni być naznaczani i "wygnani" z każdej społeczności.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.