Skocz do zawartości

Klan Polskich Modelarzy RC - War Thunder


szymon-flightory

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :)

Od dawna zastanawiałem się nad założeniem klanu do gry War Thunder. Wiem, że przynajmniej kilka osób z forum w to gra. Proponowałem już wcześniej coś w tym rodzaju. Założyłem forum: www.warthunderpfmrc.4um.pl

Dołączona grafika

Na razie puste, ale jeżeli znajdą się chętni do wspólnej zabawy to na pewno będzie ciekawie :)

Wszystkich grających modelarzy zapraszam do rejestracji na forum i do wspólnej zabawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No na razie w klanie jest nas dwóch i dobrze by było gdyby się ktoś jeszcze dołączył ;)

Rejestrować się na forum i no...ten..."Choks Away!"

Po ostatniej aktualizacji gra się dużo lepiej. A co najważniejsze: można grać ze znajomymi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

wiatrak - nie znajduje

maslo1 - znalazlem

szymek-98-pl nie znajduje

 

Gdzież tam mnie , staremu prykowi pchać się do tak szacownej dwuosobowej eskadry, chciałem tylko polatać wspólnie, dodać do "friendów", ale skoro podanie nicka stanowi problem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne... Powinieneś nas znaleźć po takich nickach jak podałeś. Myślałem że to oczywiste.

O, wiem! Jest takie dziwne coś co trzeba dodać przed nickiem. Bodajże tak to ma wyglądać:

KPM_nick

 

Szymek musiał mi tłumaczyć pół godziny, że nick trzeba pozmieniać na taki ;)

Ja sam się nie znam za bardzo, więc za wiele pomóc nie mogę, ale to powinno chyba rozwiązać problem.

 

Przepraszam za niewyjaśnienie. Sam nie wiedziałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo to tag ;) Taki nasz klanowy znak rozpoznawalny. Nie ma problemu z podanie nicku i się proszę nie obrażać :P To nie nasza wina, że mamy tylko 3 osoby.

Zachęcam do założenia konta na forum. Tam są też informacje o teamspeaku. Można pogadać i razem polatać. Nikt tu nie gra nałogowo, ale jak już coś z tego wyjdzie to systematycznie będziemy walczyli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

niech mi ktoś wytłumaczy, zainstalowałem klikam graj... i wyskakuje błąd karty graficznej że czegoś tam coś tam nie obsługuje. Czy to ma aż takie wymagania? GTA3, Mafia idą a to za cholerę... nawet na najniższych ustawieniach

jakieś shadery w wersji 3.0 nie są obsługiwane.... o co tu chodzi kurde?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.