Skocz do zawartości

Nieciekawa oferta różnych sklepów.


olo

Rekomendowane odpowiedzi

Ja te snapy kulowe widziałem już w kilku sklepach, czy teraz mam napisać tutaj całą liste sklepów które je sprzedają ?

 

Kiedys kupiłem model firmy cm-pro jak dla mnie nielot, sprzedaje je połowa sklepów w polsce czy tez mam tutaj podlinkowac 15 sklepów w ktorych ten model sie znajduje na stanie czy tylko napiętnowac jeden sklep jako wzór dla innych żeby tego nie sprzedawały ?

 

W czym jest gorszy sklep X w którym kupiłes niskiej jakosci towar, od sklepu Y który sprzedaje to samo a jego nazwa sie tutaj nie znalazła?

 

Sorki Olo nie mogłem się powstrzymać, to kolejny przykład dla którego nie powinno tego działu... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darkowi (Olo) nie chodzilo o sam sklep, ktory jest jak najbardziej OK

To po co w ogóle podawać jego nazwę... lepiej podać nazwe producenta tych snapów kulowych. Chyba że to jest no name...

Przecież sklep nie odpowiada za proces technologiczny produkcji danego elementu, tylko jego producent. Zadaniem sklepu jest tylko sprzedaż i nic więcej.

 

No to tyle Panowie cya :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Darek zauważ że nie napisałem że cały towar w Unitedhobbies jest do kitu.

Jak dla mnie to ten sklep jest w porządku ale te przeguby o których napisałem wcześniej w tej chwili to porażka.

Właśnie o takich bublach z różnych sklepów miał być ten temat.

 

Np. po co płacić więcej jak można kupić to taniej w innym sklepie ?

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?cPath=137_148&products_id=436

Rcskorpion to bardzo fajny sklep kupuję i będę tam kupował ale akurat taką złączkę kupię przy okazji zakupów w innym sklepie gdzie jest tańsza.

Przy zakupie jednej wiele nie zaoszczędzę ale jeżeli miałbym kupić ich 10 szt to coś tam zawsze w kieszeni zostanie . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo nie bardzo rozumiem ,najpierw piszesz o złączkach sterów a potem o złączkach elektrycznych, które ja zreszta uważam za dość kiepskie

A sklep jeden czy drugi tylko je sprzedaje i dla mnie ważne jest jak to robi.

 

Piszę żeby ktoś nie kupował tych przegubów w UH bo mają luzy i nie warto.

Złączki są OK ale cena nie bardzo bo w innych sklepach można kupić to samo taniej.

 

Co tu jest trudnego do zrozumienia ?

Kupiłeś gdzieś coś co okazało się nie warte zakupu to napisz o tym w tym temacie.

 

To lepsze rozwiązanie niż zakładanie tematu :

,,Unitethobbies to zły sklep bo kupiłem tam badziew ale reszta towaru jest OK"

,,RCSKORPION traci renomę bo sprzedają jedną złączke drożej niż w innych sklepach ale reszta towaru jest w bardzo dobrej cenie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Olo, piszesz w sposob jakby cena decydowala o renomie sklepu a ja mam inne zdanie na ten temat. Caly dzial powstal chyba po to aby opisac problem z jakims sklepem, sadze ze cena nie jest problemem tylko rzecza indywidualna.

Nie wiem w jakiej cenie inne sklepy to sprzedaja ale trzeba zwrocic uwage czy sa to orginalne konektory czy chinszczyzna ktora jakoscia sie troche rozni.

 

Odnosnie zlaczek mozesz wybrac tansza alternatywe:

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=1082

http://www.rcskorpion.pl/product_info.php?products_id=1081

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Olo, piszesz w sposob jakby cena decydowala o renomie sklepu a ja mam inne zdanie na ten temat. Caly dzial powstal chyba po to aby opisac problem z jakims sklepem, sadze ze cena nie jest problemem tylko rzecza indywidualna.

 

Bartek zauważyłeś jak to o czym piszesz wygląda praktycznie w tym dziale?

Jeden niezadowolony klient sklepu X pisze że miał w nim problem i ten sklep z tego powodu jest be i on go nie poleca a po jego poście cała masa następnych postów w których ten sklep jest jednak chwalony.

Polecam przeczytać :

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=3518

http://pfmrc.pl/viewtopic.php?t=758

Te sklepy mają ciekawą czy nieciekawą ofertę ?

Za jakiś czas wszystkie sklepy w kraju będą w nieciekawych ofertach a przecież tak nie jest.

Wracając do mojej osoby jeżeli kupiłem te lipne przeguby to uważasz że powinienem założyć nowy temat w nieciekawych ofertach pt,,Uwaga na sklep Unitethobbies bo sprzedaje buble "?

Przecież zaraz po moim poście x zadowolonych klientów tego sklepu napisało by że są zadowoleni i to dobry sklep.Czy taki temat w nieciekawych ma sens ?

Ten sklep dla mnie sprzedał jednego bubla ale inne rzeczy,które tam kupiłem były w porządku i dlatego założyłem taki temat .Temat miał właśnie dotyczyć,pokazać różne,,kwiatki"różnych sklepów.

Zauważ że te wtyczki w RCSKORPION {orginalne i droższe} są na 5 stronie te chińskie podróbki dopiero na 8.

Tak jest skonstruowana strona tego sklepu ,kolejne nowe rzeczy są dopisywane wg, daty i ktoś może nawet nie spostrzec że miał tam do wyboru jeszcze chińszczyznę.

Plus dla RCSKORPION że poinformował kto jest producentem tych wtyczek inne sklepy akurat o tym nie piszą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też się podepnę do dyskusji...

 

Nie do końca zgadzam się z przedmówcami krytykującymi Ola.

Dlaczego ?

Ano dlatego, że chociażby ostatnio w omawianym sklepie kupiłem silnik Dualskiego XM2826CA-18H i wszystko byłoby cacy, gdyby nie jeden mały fakt.

 

Silnik przyszedł w wersji "box" , gdzie były wszystkie złączki-goldy, śrubki, krzyżak do montażu na firewalla, koszulki termokurczliwe, ale nie było uchwytu na śmigło. Ot, drobny szczegół....ale silnik TAM kupiony, przynajmniej obecnie, jest bezużyteczny.

 

I co się dowiedziałem jak to zareklamowałem ? Że u nich w zestawach Dualskiego nie ma tych uchwytów. Szkoda tylko, że takiej informacji na stronie silnika nie umieścili.

 

Np. w Nastik.pl czy Kuziemski.pl silniki te mają w standardzie uchwyty. Czyli co....Dualsky dał ciała czy jednak UH ? Nieciekawa oferta ze strony producenta czy konkretnie sklepu, który sprzedaje towar ?

Jak widać, nie zawsze da się ustalić kogo powinniśmy winić za ew. wpadki. Dlatego też podawanie tutaj konkretnych przykładów z konkretnych sklepów jest jak najbardziej wskazane.

 

EDIT: Kurcze..kliknęło mi się edit nie w tym poście co chciałem (w tym nic nie zmieniałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Silnik przyszedł w wersji "box" , gdzie były wszystkie złączki-goldy, śrubki, krzyżak do montażu na firewalla, koszulki termokurczliwe, ale nie było uchwytu na śmigło. Ot, drobny szczegół....ale silnik TAM kupiony, przynajmniej obecnie, jest bezużyteczny.

 

A dlaczego to, Szanowny Marcinie, nie płaczesz że wraz z silnikiem nie było np. regulatora bez którego to silnik jest również BEZUŻYTECZNY. Patrz co kupujesz. W UH ten silnik jest bez piasty, regulatora, baterii i wielu innych elementów bez których jest bezużyteczny. Grzegorz za wyższą cenę dodaje piastę ale to kosztuje. Chciałeś taniej to masz. I proszę nie płacz w tym stylu tylko czytaj i oglądaj co kupujesz.

 

pozdrawiam świątecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem silnik Dualskiego XM2826CA-18H

A dostałeś otwór w wale?

Gdyby go nie było, to mógłbyś narzekać, a skoro jest to się ciesz - masz co chciałeś (chyba, że nie wiesz po co ta "dziura").

Ani Nastik, ani kuziemski tych silników nie sprzedaje, więc nie wiem skąd te porównania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dostałeś otwór w wale?

Gdyby go nie było, to mógłbyś narzekać, a skoro jest to się ciesz - masz co chciałeś (chyba, że nie wiesz po co ta "dziura").

Tak, Hubercie.

Dostałem, i przyznaję się bez bicia, że nie wiem po co jest ta dziura :oops:

Może mała wskazówka ? :roll:

 

Ani Nastik, ani kuziemski tych silników nie sprzedaje, więc nie wiem skąd te porównania.

 

Sprostowanie - sprzedają je, ale teraz dojrzałem różnicę. Są one w wersji T zamiast H w oznaczeniu na końcu (i to jest chyba związane z tą właśnie różnicą w wale...) Dobrze kojarzę ?

http://nastik.pl/dualsky-xm2826ca18t-outrunner-p-443.html

http://www.kuziemski.pl/silnik-bezszczotkowy-dualsky-xm2826ca18t-outrunner-p-129.html?osCsid=7a74680cc28f76adb71d7c148bdfca01

 

 

A dlaczego to, Szanowny Marcinie, nie płaczesz że wraz z silnikiem nie było np. regulatora bez którego to silnik jest również BEZUŻYTECZNY. Patrz co kupujesz. W UH ten silnik jest bez piasty, regulatora, baterii i wielu innych elementów bez których jest bezużyteczny. Grzegorz za wyższą cenę dodaje piastę ale to kosztuje. Chciałeś taniej to masz. I proszę nie płacz w tym stylu tylko czytaj i oglądaj co kupujesz.

 

Szanowny Jurku,

To że nie każdy jest alfą i omegą nie oznacza że możesz jechać po tzw. "bandzie" i odnosić się do wypowiedzi innych z sarkazmem, ironią i lekceważeniem. A taki ton wyczuwam. Czyżbyś sugerował, że nie wiem, że do silnika potrzebny jest regulator, bateria itp...bo inaczej to silnik jest bezużyteczny? Z tym to chyba przesadzasz, ale zakładam że wynika to z braku zrozumienia meritum mojej pierwszej wypowiedzi, w której głównie chodziło o to, że są rozbieżności między tym co oferuje Dualsky, a co UH.

Nawet nie przyszło mi do głowy, że w UH mogliby "obciąć" standardowe wyposażenie i bynajmniej nie miałem na myśli tu baterii czy regulatorów, kiedy składałem zamówienie. A jeżeli masz jeszcze wątpliwości, o co mi chodzi to odsyłam do "oryginalnej" instrukcji silników Dualskiego, którą to właśnie się sugerowałem robiąc zakup w UH.

Polecam sprawdzenie tego tutaj (pierwsza strona, pierwsze zdjęcie w lewej kolumnie i podpis "motor mounting plate & Rotor side prop adaptor ARE INCLUDED with the motor"):

http://www.modelflight.com.au/manuals/pdf/dualsky/dualsky_xmotor_manual.pdf

I co ty na to? Ciekawi mnie, czy gdybyś to Ty się interesował takim silnikiem, sprawdził sobie specyfikację, instrukcję itp, nie byłbyś później rozczarowany niekompletnością zestawu ?

 

Jedynym faktem jest ten, że nie kojarzę różnicy w oznaczeniach silnika między H i T (i pewnie wiele innych osób również) i z tego wynikła moja irytacja że nie mam obecnie jak na nim zamontować śmigła (bo pewnie dlatego prop holder nie jest załączony). Może zatem podpowiesz mi jak? Z chęcią nauczę się czegoś nowego od fachowca takiego jak ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli co....Dualsky dał ciała czy jednak UH ?

Chyba ani jedna firma, ani druga.

Problem właśnie w tej "dziurze".

Niby takie same silniki, ale inne przeznaczenie.

Hollow Shaft w nazwie i H w oznaczeniu, to wyróżnik silników do VPP (śmigło o zmiennym skoku), gdzie nie używa się zwykłej piasty -pewnie dlatego nie ma jej w komplecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaa...pewnie dlatego.

Właśnie też teraz o tym czytałem...

 

Cóż, w obecnej sytuacji, chyba nie pozostaje mi nic innego jak nabyć jakiś standardowy "chwytak" dla śmigła nakładany na piasty 3,2 mm.

Np. taki:

http://nastik.pl/piasta-dualsky-32mm-p-479.html

 

Powinno zadziałać, czyż nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. taki:

http://nastik.pl/piasta-dualsky-32mm-p-479.html

 

Powinno zadziałać, czyż nie ?

 

Jeżeli go chcesz założyć na wystającą część ośki - zadziała - Jeżeli chcesz na "drugą" stronę motorka - zadzwoń do Stośka - na pewno Ci znajdzie tę "drugą" piastę. Gwoli wyjaśnienia - wszystko zależy w jakiej pozycji ( kierunku ) chcesz założyć motorek - przed czy za wręgą.

 

Sorry za tamten ton, ale opis opisem - tu masz/miałeś rację ( owy .pdf ) lecz różne firmy zamawiają różne konfiguracje elementów. Na zdjęciu w UH nie ma piasty i pretensji do nich mieć nie można. Dostałeś (kupiłeś) dokładnie to co w ofercie ( zdjęciu ). To samo napisał Ci Hubert.

 

W dalszym ciągu pozdrawiam Świątecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pretensji do UH - to można i nie można....Po prostu mogliby dawać więcej szczegółów i uniknęłoby się niedomówień.

Widać, że Dualsky to nie jest firma przez nich faworyzowana, bo wystarczy obejrzeć jak dobrze są opisane inne silniki...

 

No cóż, nie ma co "płakać" nad rozlanym mlekiem bo strata stała się żadna.

 

A silnik mam zamiar montować przed wręgą - patrząc od dzioba, więc zostaje opcja takiej nasuwanej piasty. W każdym bądź razie dzięki.

 

I również pozdrawiam Świątecznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.