Skocz do zawartości

Witajcie !


Kowal

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie modelarze !

Nazywam się Piotrek Kowalski, mam 28 lat, mieszkam na warszawskim Natolinie.

 

Nie wiem kiedy pierwszy raz trafiłem do modelarni. Zaprowadził mnie tam ojciec, byłem wtedy jeszcze w podstawówce. Zaczynałem u pana Jerzego Dzięcioła, w modelarni na Natolinie, po jej zamknięciu przeniosłem się do modelarni S.M.B. Jary pod skrzydła Rafała Rajewskiego, bywam tam do chwili obecnej.

 

Jeżeli chodzi o modele, to zaczynałem od latawców, później była nieśmiertelna Jaskółka i pierwsze zawody w Chrcynnie, model szybowca RC Leon, HLG od Dzika, gdzieś pomiędzy jakaś silnikówka, później akrobaty i mała przerwa. Po powrocie do modelarstwa ulotniłem Diablo 3D. 2-3 lata temu zacząłem zabawę ze śmigłowcami, był Raptor i T500. Zakochałem sie też w szybowcach. Ostatnio zrobiłem trochę porządków, sprzedałem część modeli, zostawiłem tylko niedawno kupionego TRexa 700 nitro i motoszybowiec Bolt 2E ze stajni Mawi Fly Models. Co będzie później, to czas pokaże, bo za jakiś czas dojdzie mi zawód ojciec :-).

 

Zawodowo jestem pilotem i instruktorem samolotowym, doprowadziło mnie do tego modelarstwo od którego nie mogę się uwolnić.... ;-)

 

Czego oczekuję od forum? Wiedzy, czasami jakiejś porady, poznania nowych ludzi.

 

 

Pozrawiam Was serdecznie,

Kowal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.