Skocz do zawartości

Witam!


SRB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Mam na imię Mariusz. Jestem absolwentem informatyki z Politechniki Śląskiej w Gliwicach. Interesuję się programowaniem, elektroniką cyfrową i modelarstwem. To ostatnie zainteresowanie niestety odeszło w cień parę lat temu. Modele plastikowe nie dają już takiej frajdy jak kiedyś. Ostatnio dotarło do mnie, że marzenie z dzieciństwa stało się osiągalne. Chodzi mi o latające modele RC.

Aktualnie nowy rozdział przygody z modelarstwem chcę rozpocząć od dość prostego modelu z depronu. Prawdopodobnie wybór padnie na Corsair 140cm którego również składa kolega Bartek. Powód jest dość prosty - dobre darmowe plany. Właściwie to pierwszy sensowny projekt który udało mi się znaleźć. Nadal jednak będę szukał podobnej jakości planów np. Messerschmitta BF 109 lub ciekawego dwupłatowca z I Wojny Światowej. Oczywiście będzie to model treningowy, więc może nie dożyć ostatecznego wykończenia. Zobaczymy.

 

Pozdrawiam

Mariusz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.