Skocz do zawartości

Witojcie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witojcie. Mam na imię Michał. Aktualnie jestem na 1 roku Ratownictwa Medycznego. Przygodę z modelarstwem zaczynałem chyba jak wszyscy od plastiku czym zaraził mnie mój ojciec. Później wkroczyłem na coś trudniejszego czyli karton i kombinacje z nim. Niestety ostatnimi czasy nie było ani czasu ani pieniędzy aby kontynuować to wspaniałe hobby. Co prawda to forum jest bardziej skierowane na modele latające, jak mnie wzrok nie myli, a już z nim ciężko u mnie. Niestety jak na razie modele latające są poza moimi możliwościami. Zapisując się do waszego forum chciałbym dowiedzieć się czegoś na temat elektroniki modelarskiej, budowy jak i samej jej obsługi. Na pewno znajdzie się tu ktoś kto będzie w stanie pomóc mi z moimi problemami. Aktualnie zabrałem sie za budowę zdalnie sterowanego modelu radzieckiego ciężkiego działa samobieżnego z okresu II wojny światowej SU-152 w skali 1:6. Mam nadzieje ze będziecie w stanie pomóc mi przy moich problemach dotyczących tego projektu.

Pozdrawiam Michał Krogulec125 Janicki

 

P.S. w miarę moich możliwości będę prowadzić bloga dotyczącego samego budowania mojego SU. Jak wymyśle jak go zacząć to wrzucę linka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.