Skocz do zawartości

Piper znów z depronu.


TOMEK.CEKALA

Rekomendowane odpowiedzi

Igor jutro wieczorem postaram się wkleić dokładne fotki moich wzmocnień i postaram się je jak najdokładniej opisać.

Kamil również mam taką nadzieje że da się na wiosnę spotkać i polatać w jakimś większym gronie,kolega Konrad miał dzwonić ale jeszcze się nie odezwał.

A co do skrzydeł to bardzo dziękuje za chęć pomocy,ale odebrał byś mi najprzyjemniejszą część pracy przy modelu bo tak się składa że skrzydełka to jest to co lubię robić najbardziej,dla tego zaczynam od kadłuba a skrzydełka zostawiam zawsze na deser,choć często nie mogę wytrzymać i zaczynam je nim skończę kadłub :) .

Ps. Jestem właśnie w trakcie rozmów z jednym rolnikiem o udostępnienie kawałek nie użytku i wykonanie na tym kawałku lotniska,niby teraz też tam latam i nic nie mówi ale chciałbym wyrównać teren i kosić go regularnie żeby spokojnie można było startować i lądować z kółek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to stateczników nie powiększałem ale ręki sobie za to nie dam uciąć - dawno to było :)

A Piperek do oddania, ale odbiór tylko osobisty, skrzydło jest jednoczęściowe więc przesyła kosztowałaby zbyt dużo a poza tym spory problem to spakować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do stateczników to pytam bo już raz zrobiłem z tych planów piperka tylko że o rozpiętości 120cm i przy małej prędkości był trochę nerwowy i dwa razy wpadł mi w korek,drugiego korka nie przetrwał choć zniszczenia nie są duże i kiedyś go odbuduję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.