Skocz do zawartości

Model Cessna 480 - Jako 2 model??


nisza

Rekomendowane odpowiedzi

Witam co sadzicie o Model Cessna 480 - 1120mm - RTF 4CH - MeritRC Jako 2 model ?

 

Miał możne ktoś ten model, co o nim sadzicie? Mam zamiar kupić ten model ale chciałbym żeby ktoś wyraził opinie na temat tego modelu. Bardzo proszę o wypowiadanie się w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Witam co sadzicie o Model Cessna 480 - 1120mm - RTF 4CH - MeritRC Jako 2 model ?

 

Miał możne ktoś ten model, co o nim sadzicie? Mam zamiar kupić ten model ale chciałbym żeby ktoś wyraził opinie na temat tego modelu. Bardzo proszę o wypowiadanie się w temacie.

 

Ja mialem ten model jako pierwszy i wlasnie zdecydowanie uwazam że to jest super model jako drugi. Jesli opanowales aparature i nie gubisz sie z modelem w powietrzu to ten model jest bardzo fajnym wyborem. Kreci spokojnie podstawowe figury.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zamiar kupić go w wersji RTF co sadzicie o wyposażeniu ?


  • *Zamontowane serwa z popychaczami - 4 szt
  • *Silnik bez szczotkowy 2830 105KV
  • *Regulator obrotów 20A
  • *Akumulator li-pol 11,1V, 1500mAh
  • *Aparatura 2,4GHz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał nie brać pnf tylko kit, ale to zależy od jakości wyposażenia i różnicy w cenie. Nieraz bywa, że producent daje mega słabe serwa gorsze od hxt900, tak samo regulator firmy noname, który przy większym natężeniu puści dym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja,tylko że jedyny kit jaki znalazłem Cessna w ABC to:

 

 

http://abc-rc.pl/p/3...i-szybowce.html

 

 

Znalazłem coś takiego powie mi ktoś czy się opłaca czy może ta wersja jest "uboga"??

 

http://tablica.pl/oferta/samolot-model-latajacy-reely-cessna-rtf-ID1jHgR.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin ja na Twoim miejscu kupił bym sobie aparaturę najpierw a nie pchał się w jakieś zestawy RTF. Aparatura zostanie na później, a mając apke kupujesz dowolny model za niewielkie pieniążki. Więcej plusów z tego wynika ;) co do modelu to słyszałem że to cienka firma ale doczynienia z nią nie miałem więc się nie wypowiadam :D co do tablica.pl natomiast to radzę uważać. Tam nie ma żadnego zabezpieczenia na transakcje. Więc na odległość nie radzę ;) a co do Lanyu to już chyba wogóle porażka. Możliwość wstawienia bezszczotki, możliwość wycięcia lotek w skrzydłach.. Cytuje: " Funkcje : Ster kierunku, ster wysokości, przepustnica gazu " Tragedia.. Kup sobie apke,

Easy Star II i podejrzewam że wystarczy Ci w zupełności na dobry początek z poważnymi modelami ;) do tego czym latales na początku :D

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tadku dziękuje ślicznie za te drogocenne rady, ale już niestety zamówiłem tą Cessne z "tablicy" mam nadzieję, że nie okaże się to oszustwem i nie będę żałował, szkoda że tak późno napisałeś, to bym posłuchał twojej rady i nie ryzykował. Bądź co bądź zobaczymy co dostanę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No miejmy nadzieje że wszystko pójdzie jak trzeba ;) cześci: http://www.conrad.pl/?websale7=conrad&ci=SHOP_AREA_19773_1209535&ws_catsort=1Price&ref=Adwords&subref=LoTail-KatAll&ws_tp1=kw&gclid=CNGJrLmG7rUCFUWS3godPg8AOQ mam nadzieję że będziesz zadowolony ;) i ciekaw jestem czy ten model ma lotki bo opis sterowania pt: 2x w poprzek za wiele mi nie mówi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model został dopiero dzisiaj wysłany. więc będzie jutro albo w czwartek, ponieważ sprzedający źle zapakował paczkę i kurier jej nie przyjął. Mam nadzieję że wszystko będzie ok. Jak przyjedzie to wrzucę zdjęcia :D tym czasem dla zabicia czasu rozpocząłem budowę TOTO-7 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiec dziś przyszło :D

 

post-12405-0-06620800-1363204245_thumb.jpg

 

Moje skrzydełko tu zaznaczę że ma lotki :)

 

post-12405-0-55457000-1363204323_thumb.jpg

 

A tak po złożeniu

 

post-12405-0-25325800-1363205277_thumb.jpg

post-12405-0-83372200-1363204759_thumb.jpg

 

Przepraszam za jakość zdjęć robiłem telefonem

 

i tu mam pytania:

 

1. Jak ładować pakiet ? nie dostałem żadnej ładowarki

2. czy te 2 kółka z tyłu po zamontowaniu nie powinny być jakoś stabilne bo jak postawie model to stoi krzywo jeszcze raz postawie prosto zależy jak się ułoży raz tak raz tak (mam nadzieje ze wiecie o co mi chodzi) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.