Skocz do zawartości

Tania ładowarka Li-Fe, Li-Po 3S


patrick1989

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

 

Wziąłbym sobie Turnigy Accucel 6 lub IMax'a B6, lecz HK ma dość drogie wysyłki, a ja chciałem tylko ładować pakiet do Turnigy 9X.

Istnieje coś w cenie ok 60 zł lub taniej?

 

Jeśli nie, to chyba wezmę samą ładowarkę do Li-Po.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna z wysyłką to niecałe 35$, czyli w zaokrągleniu 120 zł.

 

Szczerze, do samego ładowania pakietu radia, średnio mi się to uśmiecha. Chyba zainwestuję w inny pakiet zamiast Li-Fe i kupię ładowarkę Esky do li-po 3S za jakieś 30 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponujemy Ci ładowarki, które pozwalają na ładowanie wszystkich pakietów jakie tylko możesz sobie wymarzyć, są to propozycje przyszłościowe, bo szczerze to jeśli zamierzasz się rozwijać (w modelarstwie) to kupisz taką ładowarkę prędzej czy później.

Pozdrawiam

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

To zrób tak:

 

Poproś kogoś, aby naładował Ci do oporu pakiet nadajnika (może jeszcze przed zakupem), potem używaj go i odkładaj na ładowarkę którą ci polecamy.

 

Wiadomo, ze każdy grosz się liczy, ale lepiej odłóż sobie trochę pieniędzy na ta ładowarkę. Z czasem nie będziesz żałował.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekam na jakieś inne propozycje i będę czegoś szukał. Lub będę szukał okazji na miejscu.

 

Lub może macie jakieś info, gdzie dorwać coś fajnego z darmową wysyłką do Polski? Czasem, ktoś wrzuca jakieś ciekawe linki do sklepów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czekam na jakieś inne propozycje i będę czegoś szukał. Lub będę szukał okazji na miejscu.

 

Lub może macie jakieś info, gdzie dorwać coś fajnego z darmową wysyłką do Polski? Czasem, ktoś wrzuca jakieś ciekawe linki do sklepów.

 

witam!Patryk,prezenty to dopiero będą w grudniu a na obecną chwilę posłuchaj rad kolegów i wybierz dla siebie odpowiednią ładowarkę.dostałeś tyle podpowiedzi kolego że lepiej i taniej już się nie da.

 

jeśli chodzi o te tanie ładowarki które ładują tylko Lipo 3S to omijaj je szerokim łukiem.balancer w takiej ładowarce to porażka,nigdy taka ładowarko nie naładuje pakietu na full,poza tym ładowanie pakietu trwa wieki.na koniec dodam że można nią zniszczyć pakiet a to już nie jest oszczędność.

 

pozdrawiam!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Dzięki panowie.

 

Będę polował na Accucel 6, IMax B6 lub Redox Aplha V2.

 

Któraś z nich zasługuje na szczególny priorytet?

 

 

Wszystkie to jedno i to samo.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takiej używam i oprócz czasem irytującego brzęczenia to innych wad nie zauważyłem. Balansuje ogniwa jak trzeba, ładuje do pełna, działa już pewnie od ponad roku, czego chcieć więcej jak za mniej niż 100zł

 

Tutaj masz akurat aukcję, cały zestaw z zasilaczem jak narazie za 50zł, mimo że używane to ja bym się chyba na takie coś zdecydował http://allegro.pl/la...3126040408.html (aukcja nie jest moja, ani nikogo z mojego otoczenia, więc nie ma to na celu jej reklamy :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie, czy ta ładowarka jest oryginalna :)

 

Druga sprawa,

Co do aukcji allegro, to właśnie dlatego pytałem o tę ładowarkę :) na hobby kingu ma bardzo słabe recenzje, więc troszkę się boję w nią inwestować.

 

 

Mam w domu zasilacz, który ma na wyjściu 19V i 3,42A , nie będzie to za mało?

 

 

 

Zdziwiłem się trochę... na zdjęciu jest podróbka? http://www.boble.pl/ladowarka-imax-b6-id-4024.html

 

chodzi mi o opakowanie

 

http://www.youtube.com/watch?v=kziSFSQvxr4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oryginalna to znaczy jaka? Taka co ma inny kolor płytki???

Miałem już kilka ładowarek takich ładowarek i wszystkie były "inne" ale tak samo ładowały :P

 

A jedyna która mi się popsuła to Accucell6 :D

 

 

cyt: Mam w domu zasilacz, który ma na wyjściu 19V i 3,42A , nie będzie to za mało?

 

dobrze się czujesz?

 

za mało na pewno nie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam obejrzenie filmiku :) tam są wszystkie różnice :) wydam jednak ok 100 zł i kupię coś w Polsce z gwarancją by być spokojniejszym :)

 

Wiem już, że iMax B6 a Redox Alpha V2 to, to samo.

 

A Accucel 6 jest lepszy od nich? Czy nie warto dopłacać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a7498787

Polecam obejrzenie filmiku :) tam są wszystkie różnice :) wydam jednak ok 100 zł i kupię coś w Polsce z gwarancją by być spokojniejszym :)

 

Wiem już, że iMax B6 a Redox Alpha V2 to, to samo.

 

A Accucel 6 jest lepszy od nich? Czy nie warto dopłacać?

 

 

Przestań "rzeźbić" pytania -_- .

 

 

Co do zasilacza, wystarczy zwykły atx od komputera.

30 minut roboty i masz zasilacz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Mam w domu zasilacz, który ma na wyjściu 19V i 3,42A , nie będzie to za mało?"

 

- Moim zdaniem zadna z powyższych odpowiedzi nie jest dobra, w specyfikacji tych ładowarek można przeczytać, że mają być zasilane napięciem 11-18V, taki zasilacz jaki masz prawdopodobnie "na luzie" / bez obciążenia daje napięcie 20-22V - więc ładowarka może Ci wyświetlić błąd zasilania i nie pozwoli zacząć ładowania. Ja mam trochę inną z napięciem wejściowym max 15V i ni huhu, nie podepnę poprzez taki zasilacz - podejrzewam notebookowy. Znowu 3,42A wcale nie jest tak dużo, do ładowania akku nadajnika to ok, ale kupisz sobie model np. na pakiety 3S 2200mAH, które można ładować prądem 2C (czyli 4,4A) i już masz za mało, (chociaż wcale to nie znaczy że nie możesz ładować akumulatora niższym prądem - czyli po prostu dłużej).

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.