Skocz do zawartości

Witam Was, cześć


Rekomendowane odpowiedzi

Mam na imię Adam. Mam 18 lat i jestem z okolic Krakowa. Obecnie jestem w klasie maturalnej ale przygotowania do matury jakoś mi nie idą :] Zawsze chciałem zostać żołnierzem i chyba w tym kierunku się ustosunkuję. Mam nadzieję że uda mi się dostać na wrześniowy turnus do Służby przygotowawczej. Modelarstwem jak do tąd wcale się nie interesowałem. Kojażyło mi się to z precyzyjnym sklejaniem modeli w zaciszu domowym któren stawia się na półce by zbierały niezliczoną ilość kurzu. Ale gdy zobaczyłem trochę filmików na YT to zdecydowanie zmieniłem swoje zdanie. Czy coś z tego będzie to nie wiem. Ale zawsze warto spróbować. Może dowiem się czegoś ciekawego lub poznam jakichś ciekawych ludzi?

Zaciekawił mnie zwrot w regulaminie "propagowanie politechnizacji młodzieży". To obecnie bardzo ważny cel. Sam niestety jestem bardziej humanistą i z przedmiotami technicznymi jest mi nie po drodze. Żałuję bo teraz szans na pracę praktycznie zero bo po czym? (socjologia, pedagogika) Jeśli się do tego wojska nie dostanę to nie wiem co będzie. No ale trzeba być dobrej myśli. Pracujemy żeby żyć a nie żyjemy aby pracować.

Także jeszcze raz bardzo serdecznie Was wszystkich witam i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.