Skocz do zawartości

Model do nauki akrobacji dla poczatkującego.


Rekomendowane odpowiedzi

Model kupiony, wczoraj zwiózł kurier.

 

post-12298-0-83193600-1369246850_thumb.jpg

 

Obejrzałem pomacałem i szykuję listę zakupów:

 

Silnik: Budget 2215/20

ESC: ZTW 30A

Serwa: SG-92 i MG90S

Śmigło: APC 10x4,7 SFP jest jeszcze wersja pusher, ale to chyba smigło jak jest napęd pchający.

Piasta: PropSaver do tego oringi

Odbiornik: FS-R8B

Trochę materiałów do wzmocniania

Płaskowniki Pręty

 

Będę miał kilka pytań do Andrzeja odnośnie szczegółów montażu, ale zadam je w jego wątku o tym modelu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tych płaskowników wezmę trochę więcej, po 2-3 szt z każdego rozmiaru, tak na zapas i jakąś przyszłość. . Planowałem zakupy w ef3m.pl, tam znalazłem komponenty, które mi bardziej pasowały, ale nie wysyłają właśnie nic z carbonu, można tylko w sklepie na miejscu kupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszych zakupach w tym sklepie byłem trochę zniesmaczony. Nie odpowiadali na pytania mailowe, jak już zrobiłem zakupy, to na paczkę czekałem 2 tygodnie, kilka pozycji nie zgadzało się z zamówieniem. Później się dowiedziałem, że przenosili siedzibę, może dlatego. Wczoraj zamówiłem wszystkie klamoty, zobaczymy kiedy zjadą. Akurat w ABC mieli wszystko co potrzebowałem, w innych sklepach jakoś nie mogłem tego posklejać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatni raz zakupy w ABC RC robiłem jakiś czas temu,w sumie kupowałem tam kilka razy i zawsze wszystko było ok.bardzo szybka dostawa.

tak na marginesie obecnie większość rzeczy kupuję na HK i jak dla mnie to oni wyznaczają standardy ale nie o to w tym temacie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następny w kolejce do kupna będzie A-10 od Lanxiang. Strasznie mi się podoba, ale nawet w HK go nie ma ;) To jednak projekt na zimę. Teraz poskładam tego Flash`a i przez lato będę szlifował umiejętności latając na przemian z Pioneer`em.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo jestem ciekaw jak wyjdzie twój modelik... :)

postaraj się posklejać go jak najlżej,kleju tylko tyle ile potrzeba no i montuj wszystko równo i prosto najlepiej na szybie.

wtedy model odwdzięczy się super własnościami w każdej fazie lotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem informacje ze sklepu, że przesyłka wyszła w piątek. Powinna być jutro u mnie, wtedy zabieram się za składanie... oczywiście w miarę wolnego czasu. No i mam nadzieję, że czegoś tam nie namieszali z zawartością. Dostałem info, że jakiego serwa brakuje, na szczęście zamówiłem dwa rodzaje po kilka sztuk, więc coś się chyba uda poskładać.

Przy okazji. Jakiego kleju używałeś do klejenia skrzydeł z kadłubem? Po składaniu Pioneer`a został mi Uhu Por i gęsty CA, teraz zamówiłem jeszcze średni i rzadki CA.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.