Skocz do zawartości

Latanie w Imielinie


Maciek295

Rekomendowane odpowiedzi

W okolicy co prawda łąk nie brakuje, ale wątpię, żeby gdzieś były z trawą o wysokości umożliwiającej swobodny start i lądowanie. Ja od czasu do czasu korzystam z boiska przy ulicy Hallera - tam jest trwka jak dywan. Niestety dosyć blisko są domy, więc większe modele odpadają. No i trzeba trafić na wolną płytę boiska, bo kopacze ostro trenują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę o tych łąkach bo mam do nich stosunkowo blisko, no i są właśnie na uboczu nie ma tam jakiejś gęstej zabudowy. Co do wysokiej trawy to rok temu jak tam jechałem parę razy to widziałem że łąki są koszone, tylko że w tedy nie przyszło mi do głowy żeby zagadać czy można by skorzystać z tych łąk. Ale na takiej łące to nawet po koszeniu nie będzie tak jak na boisku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy nikt nie myślał o lataniu w tym miejscu? A może w Imielinie jest tak mało modelarzy RC? A może ja się mylę że to dobre miejsce?

Dzisiaj podjechałem żeby zobaczyć teren jeszcze raz no i dalej uważam że to dobre miejsce tylko że w tym roku jeszcze nikt nie kosił łąk. Mam zamiar zaglądać tam co jakiś czas, może trafię na koszenie to zapytam o pozwolenie. Nie chciałbym tak się wpraszać na czyjś teren.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziękuję za informację. A czy Ty należysz to tej modelarni i też tam latasz? Znalazłem stronę modelarni w Lędzinach ale antywirus ostrzega że została ona zgłoszona jako dokonująca ataków i nie chciałem ryzykować ale chciałbym się dowiedzieć coś więcej. Jak bym się już zdecydował żeby tam polatać to wypadałoby kogoś zapytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.