Skocz do zawartości

Interfejs Graupner HoTT- problem


GEX999

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!

Mam pewien problem z interfejsem Graupner-a, który był dołączony do mojej aparatury. Otóż podczas aktualizowania odbiornika GR-16 HoTT, pod koniec otrzymałem informację "Target ID not founded", mimo tego, że cały czas trzymałem wciśnięty przycisk, jak mówiła instrukcja. Z kolejnymi 2 razami nie było problemu. Kiedy aktualizowałem odbiornik GR-12SH, pod koniec wgrywania aktualizacji, dioda powinna migać, ale u mnie zaświeciła się na stałe, tak jakby kabel z zasilaniem lub kabel interfejsu został na chwilę odłączony, a oprogramowanie chyba nie wgrało się jak trzeba. Jakiś czas temu powtórzyłem ten proces i po wpięciu do komputera interfejsu, nie zaświeciła na nim (na interfejsie) czerwona dioda, jak zwykle. Kiedy próbowałem rozpocząć wgrywanie oprogramowania, proces nie chciał ruszyć, a na odbiorniku świeciła się stała czerwona dioda, tak jakby interfejs nie był w ogóle podłączony. Po ponownym podłączeniu go do komputera, wszystko było ok. Ww. drugi odbiornik chyba jest ogólnie jakiś wadliwy, bo pokazuje zbyt dużą temp. i łatwo się zatyka, ale czy wg Was z moim interfejsem też coś jest nie tak czy to raczej kwestia niedopracowanych sterowników w komputerze, itd?

Z tego co widziałem, taki interfejs jest drogi, a używa się go bardzo rzadko, dlatego szkoda byłoby mi wydawać pieniądze na nowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.