Skocz do zawartości

Killer z Wawy wita Was


JJKILLER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, bardzo serdecznie.

Mieszkam w Warszawie, na muranowie i dopiero zaczynam przygodę z RC, Modelarstwo nie jest mi obce ponieważ od wielu lat zajmuję się modelarstwem plastikowym, w którym zawsze znajdę jakieś "fabryczne babole" kwalifikujące model do udoskonalenia ;)

Do RC skłonił mnie kolega, który latał Lamą v3 (e-sky), i po kilku latach przesiadł się na T-rex 600 z łopatami asymetrycznymi.

Na chwilę obecną przymiarki robię do e-sky Lama v4, Hunter, lub Big Lama, ale zanim się na coś zdecyduję to najpierw chcę polatać na jakimś symulatorze RC. Na razie polatałem trochę na ClearView, i na dwuwirniku idzie mi nawet przyzwoicie, (jednowirnikowe jakoś mi jeszcze nie latają). Do sterowania mam na razie joypada Esperanza EG102 na potencjometrach, ale znajomy powiedział że jak odzyska swoje "ślepe" radio z kablem USB, i płytkę od Lamy, to mi to pożyczy żebym się już do radia przyzwyczajał.

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie, JJKILLER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.