Skocz do zawartości

Pozdrowienia z Gdyni - Tomek


Tombox

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich entuzjastów, hobbystów i zainteresowanych, powiewem nowej myśli :D

 

Na imię mi Tomasz, mieszkam w Gdyni całe życie, czyli jakieś 25 jesieni.

Nie będe ukrywał że świat rc jest mi całkowicie obcy, bo w swoim życiu miałem może trzy zabaweczki rc, z czego dwie gdy miałem mniej jak metr wzrostu.

Ostatnią i pierwszą latającą zdobyczą, był 2 lata temu mały wirnikopłat za kilkadziesiąt złotych. Niestety nie wytrzymał upadku z trzeciego piętra, po tym jak wiatr wyssał go z nad parapetu. To była moja pierwsza maszyna latająca, lecz zapamiętam ten helikopterek do końca życia, bo od niego się teraz zaczyna nowy etap tej księgi.

Dzis już troche dojżałem i wiem czego chcę. Latających replik samolotów wykonanych samodzielnie.

Wirnikopłaty są troszeczkę zbyt łatwe w normalnej obsłudze. Startujesz, lądujesz tam gdzie chcesz. Z samolotem jest juz więcej zabawy, chociaż może za dziesięć lat będę na etapie FPV w quqdrocopterach. Kto to wie.. Jednak teraz przyświeca mi wizja elektrycznego Pipera JC-3 oczywiście w skali ;)

Nie będzie to może moja wielka pogoń za modelem, bo życie i logika nauczyły mnie, że pośpiech niszczy wszystko na co pracujemy.

Tak więc ja się douczę i wyposażę w odpowiednie narzędzia i materiały, a wtedy zacznę wielka pytaninę :ph34r:

 

Tak więc; Witam, pozdrawiam i żegnam do następnego posta B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.