Skocz do zawartości

Bagnet do pioneera 1400


Michał K.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy w odpowiednim dziale piszę ale mam pewien problem z moim pioneerem, otóż 2 dni temu zakupiłem model Pionnera 1400 no i dzisiaj postanowiłem nim polatać no i przy twardszym lądowaniu nie wytrzymał bagnet i pytanie brzmi czym go zastąpić ?. Oryginalny bagnet był zrobiony z rurki chyba węglowej o średnicy 6mm i zastanawiam się czym go zastąpić może być pręt węglowy 6mm ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam. Mi mój pioneer w locie klasną skrzydłami. Mimo iż przerobiłem temat na różnych forach ( gdzie pisali żeby odrazu wymienić ) w trakcie składania modelu i tak wstawiłem oryginalną rurke. Po tym incydencie zmieniłem na rurke 6x4 i jestem zadowolony ;) choć pręt zapewne więcej wytrzyma :D

 

Wytapatane z mojego GT-S5830 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się trąbi o wymianie bagnetu myślałem ,że już wszyscy modelarze o tym wiedzą - czemu firma tego nie zrobi tylko naraża wszystkich na kłopoty.

W moim miałem rurkę 6/4 i w środku wkleiłem pręt szklany , po ostrych lotach zauważyłem pęknięcia na rurce , pokleiłem i owinołem taśmą klejącą latam dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.