Skocz do zawartości

Tutoriale i artykuły


mati1988k

Rekomendowane odpowiedzi

SPAM:

Istotą spamu jest rozsyłanie dużej liczby informacji komercyjnych o jednakowej treści do nieznanych sobie osób. Nie ma znaczenia, jaka jest treść tych wiadomości. Aby określić wiadomość mianem spamu, musi ona spełnić trzy następujące warunki jednocześnie:

 

1. treść wiadomości jest niezależna od tożsamości odbiorcy,

2. odbiorca nie wyraził uprzedniej, zamierzonej zgody na otrzymanie tej wiadomości,

3. treść wiadomości daje podstawę do przypuszczeń, iż nadawca wskutek jej wysłania może odnieść zyski nieproporcjonalne w stosunku do korzyści odbiorcy.

Wiec nie jest to w zasadzie spam tylko prośba, bo chciałbym powiększyć arsenał na mojej stronie i myślę że to nie tylko mi pomoże tylko nam wszystkim :)

 

No i mam na imie Mateusz jestem z Gorzowa i bawię się w modelarstwo RC (samoloty) od baaardzo dawna :).

 

 

Sorka ze ten dział ale nie wiedziałem w jaki inny to dać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.